Najman i Schreiber razem na planie teledysku. Tego się nie da "odzobaczyć"

Marcin Najman i Marianna Schreiber na planie teledysku. Źródło: Twitter/Marcin Najman
Marcin Najman i Marianna Schreiber na planie teledysku. Źródło: Twitter/Marcin Najman
Marcin Najman i Marianna Schreiber to połączenie, które może zaskoczyć niejedną osobę. Tym bardziej, gdy w mediach społecznościowych pojawia się ich wspólne zdjęcie z planu teledysku. Jak zapowiada żona polityka PiS Łukasza Schreibera, utwór będzie o wszystkich partiach politycznych "w szeroko komentowanym kontekście".

Najman i Schreiber na planie zdjęciowym

Na profilach społecznościowych Marianny Schreiber i Marcina Najmana pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego, na którym powstaje teledysk do utworu o partiach politycznych.

Na fotografiach możemy dostrzec "zawodnika MMA" przebranego za wędkarza, a tuż obok niego leży Marianna Schreiber w stroju syreny. Marcin Najman na jednym ze zdjęć "dość uważnie" przygląda się żonie polityka PiS, a na innej fotografii nosi syrenę na rękach. Premiera teledysku, jak zapowiada Schreiber, ma się odbyć przed 18 listopada. 

"Z kobietą syreną. Zdjęcia do najnowszego teledysku Marianny Schreiber. O partiach politycznych. Będzie ogień" – napisał Marcin Najman. 

Najman (Rybak), kobieta - syrena i to jeszcze o partiach politycznych (PiS, PO, .Nowoczesna, PL2050, Lewica, Zieloni, PSL, Konfederacja, Kukiz’15) w szeroko komentowanym kontekście społecznym. Premiera mojego teledysku przed 18 listopada" – zapowiedziała Marianna Schreiber. 

Najman przygląda się "uważnie" 

Jeden z internautów dostrzegł również "uważne" spojrzenie Najmana na roznegliżowaną "syrenkę". Użytkownik Twittera stwierdził, że "zawodnik MMA" może mieć przez to potencjalną walkę z mężem Joanny Schreiber. 

Kariera liderki ugrupowania "Mam Dość!" jest dość bogata. Kobieta była już modelką, poetką, dziennikarką, a w ostatnim czasie postanowiła zostać raperką. Nagrała teledysk z piosenką "Polityczny dramat", do którego sama napisała słowa i muzykę. Czy najnowszy utwór Marianny Schreiber również będzie w klimatach hip-hopowych? Tego dowiemy się z pewnością przed 18 listopada. 

Mateusz Pacak

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj58 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura