Burger Drwala powraca w sieci McDonald's. Cena odstrasza

Burger Drwala powraca w jesienno-zimowej ofercie McDonald's.
Burger Drwala powraca w jesienno-zimowej ofercie McDonald's.
Ruszyła kampania reklamowa jesienno-zimowej oferty McDonald's, w której hitem są Burgery Drwala. Hasłem tegorocznej kampanii jest "Zróbmy razem najprzytulniejszą zimę ever!". Ile kosztują w tym roku słynne kanapki?

Burger Drwala w pięciu wariantach

Burgery Drwala od kilku lat pojawiają się w sezonie jesienno-zimowym w menu sieci McDonald's. Z czego składa się Burger Drwala? W środku jest kotlet wołowy, dwa plastry chrupiącego bekonu, ser topiony w panierce, sałata, prażona cebulka serwowane w serowej bułce z dodatkiem sosów z przyprawami.

W tym roku Burgery Drwala można znaleźć w sieci McDonald's od środy 23 listopada. Na klientów czeka pięć wariantów Burgera Drwala: klasyczny, podwójny, z kurczakiem, z żurawiną i na ostro. Ten ostatni trafi do menu później, 21 grudnia. W tym roku w menu ponownie znajdziemy frytki zakręcone z sosem śmietanowym, a w połowie stycznia fani Drwala mogą liczyć na noworoczną niespodziankę - zapowiada McDonald's.

Zobacz: Dziennikarz uderzył w nasze narodowe danie. Polacy rzucili się w obronie pierogów

Burger Drwala - cennik

Według nieoficjalnych jeszcze informacji, za Burgery Drwala w tym roku zapłacimy więcej niż w roku ubiegłym. Oto orientacyjne ceny (mogą się one różnić w zależności od miejscowości).

  • Burger Drwala klasyczny – 24,90 zł;
  • Burger Drwala podwójny – 29,90 zł; 
  • Burger Drwala z kurczakiem – 24,90 z
  • Burger Drwala z żurawiną – 26,40 zł;
  • Burger Drwala na ostro - cena nieznana;
  • Frytki zakręcone z sosem - 8,90 zł;
  • Burger Drwala klasyczny zestaw 30,90 zł;
  • Burger Drwala podwójny zestaw 36,40 zł;
  • Burger Drwala z kurczakiem zestaw 30,90 zł;
  • Burger Drwala z żurawiną zestaw 32,90 zł.

Jak przypomina eska.pl, 10 lat temu za podstawową wersję Burgera Drwala płaciliśmy zaledwie 11,90 zł, a rok temu 17,40 zł.

Burger Drwala - "Zróbmy razem najprzytulniejszą zimę ever!"

Jak co roku, powrotowi Burgera Drwala towarzyszy także kampania, ukazująca przyjemniejszą stronę zimy. W ubiegłym roku McDonald's promował menu Burgery Drwala kampanią „Burger Drwala. Lepsza strona zimy”. W tym roku jest to hasło "Zróbmy razem najprzytulniejszą zimę ever!".

Lokal McDonald's w Ustroniu w województwie śląskim, przy ul. Wiejskiej 1 przybrano kolorowym materiałem, przypominającym ogromny sweter. W ten sposób powstała "najbardziej przytulna restauracja w Polsce", i to wydziergana na drutach. Każdy może ją odwiedzić w między 21 a 27 listopada.


- W zimie najważniejsze jest to, żeby było nam ciepło, dlatego jedną z naszych restauracji postanowiliśmy „zrobić na drutach”. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, opatuliliśmy Maka w Ustroniu kolorowymi materiałami tak, żeby stał się swego rodzaju swetrem i wyglądał jakby był zrobiony z włóczki. To najbardziej przytulna restauracja w Polsce, którą stworzyliśmy w zaledwie 28 dni − mówi Jakub Strutyński, marketing manager McDonald’s Polska.ja

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka