Pleśń w portfelach od Biedronki. Sieć zdecydowała się na radykalny krok

Biedronka chce zrekompensować pracownikom spore rozczarowanie. Fot. Jacek Halicki/CC BY-SA 4.0 / Pixabay / Canva
Biedronka chce zrekompensować pracownikom spore rozczarowanie. Fot. Jacek Halicki/CC BY-SA 4.0 / Pixabay / Canva
Historia pleśni w świątecznych podarunkach dla pracowników Biedronki zbulwersowała opinię publiczną. Sprawa okazała się na tyle głośna, że popularna sieć handlowa zdecydowała się na jednoznaczny krok wobec pracowników.

Pleśń w portfelach od Biedronki

We wtorek pisaliśmy o tym, że pracownicy Biedronki w ramach świątecznych prezentów od firmy otrzymali między innymi skórzane portfele i parasolki. A w nich pleśń. Całą historię w mediach społecznościowych opisywali ze szczegółami oburzeni pracownicy sieci dyskontów należących do Jeronimo Martins Polska.

Polecamy:

Krytyka była mocna. Jeden z obdarowanych pracowników pisał: „Mój [portfel – red.] był zawilgocony i śmierdzący, ale to nie możliwe żeby Biedronka o tym nie wiedziała.. Zbyt wiele tych »przypadków«.. Musieli wiedzieć, że kupują kota w worku po taniości i mniejsza, co pracownicy powiedzą, bo i tak przecież będą się cieszyć” (pisownia oryginalna).

Biedronka postanowiła zaradzić kompromitującej sytuacji.

Biedronka Rekompensata za nieudane prezenty 

Jak przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w pionie spraw korporacyjnych Jeronimo Martins Polska, sieć zrekompensuje przykrą sytuację wszystkim pracownikom, których ona spotkała. 

„W Biedronce każdego roku dokładamy największych starań, aby produkty w paczkach świątecznych były wyjątkowe i budziły uśmiechy na twarzach pracowników i ich dzieci. Chcemy, aby biedronkowe prezenty były powodem do dumy i radości. W tym roku pojawiły się jednak wyizolowane problemy z jednym z produktów składających się na paczkę. Uruchomiliśmy stosowny proces reklamacyjny i wspólnie z zewnętrznym dostawcą analizujemy przyczynę i skalę problemu. Wszystkim pracownikom, których to dotyczy zrekompensujemy zaistniałe niedogodności”.

Świąteczne podarki od Biedronki

Biedronka w 2022 roku przygotowała blisko 81 tysięcy paczek dla pracowników i 78 tysięcy paczek dla dzieci. Podarunki to zestawy galanterii skórzanej (dwa portfele – damski i męski), etui na karty i drobne monety. A do tego parasolka, słodycze, kawa i herbaty.

KW

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka