Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w "PnŚ". Źródło: Pytanie na Śniadanie
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w "PnŚ". Źródło: Pytanie na Śniadanie

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek. W telewizji pojawiła się z ręką na temblaku

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 2
Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Padający śnieg powoduje, że warunki na drogach są ciężkie. Przekonała się o tym prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska. Sobotnie wydanie śniadaniówki TVP musiała prowadzić z ręką na temblaku.

Wypadek Tomaszewskiej 

Córka byłego bramkarza reprezentacji Polski Jana Tomaszewskiego, nie może uznać początku weekendu za udany. Prezenterka w piątek miała wypadek samochodowy. Jak tłumaczy, jej samochód jest do kasacji, a ona sama została poturbowana. Musiała poprowadzić sobotnie wydanie "PnŚ" z ręką na temblaku. 

– Po drodze, gdzie jechałam, były aż trzy kolizje, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę państwa, żeby uważać na drogach – powiedziała w studiu "Pytania na Śniadanie". 

Apel o ostrożność na drogach 

Współprowadzący program Aleksander Sikora chciał objąć swoją koleżankę, ale Tomaszewska wydała z siebie odgłos, który wskazywał, że kontuzja jest wciąż niekomfortowa, a na jej twarzy pojawił się grymas bólu. 

– Ten sobotni poranek należy do nas. Dla niektórych jest on niestety dość smutny. Małgosia wczoraj miała kolizję. Proszę uważać na siebie na drodze – zaapelował Sikora. 

"Pytanie na Śniadanie" liderem programów śniadaniowych 

"Pytanie na Śniadanie" i "Dzień Dobry TVN" to dwie najpopularniejsze śniadaniówki w Polsce. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że program emitowany w TVP był liderem programów śniadaniowych w 2022 roku. "Średnia oglądalność będącego liderem wśród programów śniadaniowych „Pytania na śniadanie” w 2022 roku wyniosła 400 tys. osób przy 8,03 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+" – przekazano w komunikacie. 

Drugie było konkurencyjne "Dzień dobry TVN”, które w analizowanym okresie przyciągało przed telewizory średnio 377 tys. osób, co przełożyło się na 7,44 proc. udziału.

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura