Jarosław Jakimowicz.
Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz grozi dziennikarce Onetu ujawnieniem kompromitujących faktów z przeszłości

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 28
Po raz kolejny głośno jest o Jarosławie Jakimowiczu. Kontrowersyjny dziennikarz opublikował wpis, w którym zagroził prowadzącej "Onet Rano" opublikowaniem informacji, które mogę zniszczyć jej karierę.

Jarosław Jakimowicz nigdy nie gryzł się w język, jeśli chodzi o kontrowersyjne opinie. Prezenter TVP info zaatakował Odetę Moro. O Jakimowiczu w ostatnim czasie głośno było między innymi przez ostrą wymianę zdań z Maciejem Stuhrem, czy też pozwanie go do sądu przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Prowadzącej "Onet Rano", Odecie Moro, zagroził ujawnieniem kompromitujących informacji. 

Wyrok za pomoc w aborcji

Oneta Moro wypowiedziała się o ostatniej aferze związanej z Justyną Wydrzyńską, pierwszą Europejką, która została skazana za pomoc w aborcji. Jakimowicz zadrwił z dziennikarki, która występowała dawniej w programie "Agent - Gwiazdy". Za to, że udzieliła wsparcia skazanej aktywistce. 

W tajemniczych słowach gwiazdor TVP INFO upomniał Moro. Aktor w swoim poście napisał:

"To jak pani taka mądra, to może wyjaśnimy wreszcie program TVN "Agent". Edycję, w której pani mądra Odeta brała udział? Jak traktowaliście ludzi, ustalaliście wyniki i konspirowałaś bez szacunku dla naiwnych uczestników tego programu. Przecież to podła ustawka. Nie powiem, póki co, od kogo, ale mam wasze wiadomości, które przez przypadek weszły na zsynchronizowany telefon" - grzmiał.

Jakimowicz w akcji w sieci

Jakimowicz nie ustawał: "Gdybyście teraz mieli pomysł wpłynąć na tę osobę, to i tak ja mam to już u siebie. Czeski błąd, ale kosztowny" - podsumował. 

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie zyskuje coraz więcej popularności. Chociaż sama Odeta Moro nie odniosła się do oskarżeń, post Jakimowicza zrobił prawdziwą furorę wśród internautów.

Salonik24

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura