TikTok usunął słynne nagranie PiS

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 40
"Tik Tok usunął bez możliwości odwołania oryginalne nagranie, a wraz z nim tysiące komentarzy, na które chcieliśmy odpowiadać" - poinformował poseł PiS Radosław Fogiel. Chodziło o nagranie skierowane do młodzieży, ze słynnym pytaniem, "za co nienawidzą PiS".

Pytanie: "Za co nienawidzisz PiS"?

Przypominamy, tydzień temu Radosław Fogiel nagrał film na TikToku, w którym zapytał młodych, dlaczego nie lubią PiS. Nagranie wzbudziło wiele emocji. Biło rekordy wyświetleń i komentarzy.

Padały zarzuty m.in. upolityczniania mediów państwowych, drożyzny, braku ograniczania kościoła od państwa, reform ministra Czarnka, ograniczania praw kobiet, upolitycznienia sądów i gospodarki, rozdawania pieniędzy oraz wprowadzania podatków "od wszystkiego". Komentarzy było ponad 10 tysięcy, a wyświetleń ponad 300 tysięcy. 

Filmik zniknął z TikToka

Obecnie jednak zamiast nagrania wyświetla się komunikat: „Usunięto za naruszenie Zasad Społecznościowych”.

Filmik zniknął krótko po tym, jak na koncie PiS pojawiło się nowe nagranie. W nim szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych odnosi się do komentarzy z TikToka. Odczytuje jeden z nich: "Poproszę o film, jak Fogiel czyta te komentarze i odpowiada". - Oczywiście, że je czytamy i teraz z moimi koleżankami i kolegami będziemy odpowiadać - zapewnia.

PiS chce odpowiadać na komentarze

- Zadaliśmy wam prowokacyjne pytanie, bo chcieliśmy was zachęcić do dyskusji. Część z waszych komentarzy wymaga wyjaśnienia, z częścią się pewnie nie zgodzimy, a część musimy po prostu przyjąć. Zobaczyć, co jest jeszcze do poprawy — mówi na nagraniu Fogiel.

Posłowie PiS liczą, że film wróci na kanał TikToka.


ja

Czytaj także:


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka