Małgorzata Rozenek-Majdan (fot. Instagram)
Małgorzata Rozenek-Majdan (fot. Instagram)

Gwiazda TVN-u padła ofiarą oszustów. Ważny apel do fanów

Redakcja Redakcja Cyberbezpieczeństwo Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że padła ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jej wizerunek, aby promować swoją "aplikację do zarabiania pieniędzy". Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wydała oświadczenie w tej sprawie.

Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów

Po mediach społecznościowych krążą nagrania z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Filmiki i zdjęcia promują platformę oferującą łatwy, dodatkowy zarobek. Okazało się jednak, że materiały te są dziełem oszustów, próbujących wyłudzić pieniądze. 

Celebrytka, której wizerunek wykorzystano w reklamach, zabrała w tej sprawie głos za relacji na Instagramie. Przekazała, że już od jakiegoś czasu fani informowali ją o tym, że ktoś wykorzystuje jej zdjęcia do promowania swoich usług.

— Wykorzystuje się mój wizerunek, zresztą też moich dzieci, do tego, żeby reklamować jakieś oszustwo finansowe. Chcę, żebyście byli absolutnie pewni, że nie mam z tym nic wspólnego. To jest "fake". Nie współpracuję z tą firmą — zapewniła Rozenek-Majdan.

— Co więcej, bardzo trudno mi ocenić, jak niebezpieczne jest to, co niby reklamuję. Chciałam was uprzedzić i ostrzec przed tymi oszustami, którzy, używając moich nagrań, rekomendują jakiś system finansowy — podkreśliła.

Rozenek-Majdan pokazuje przykłady oszustw

Celebrytka zapewniła również, że wszystkie płatne współprace z różnymi markami zawsze są w odpowiedni sposób oznaczone. Dodała przy tym, że nie wyraziła zgody na używanie jej wizerunku i poprosiła swoich fanów o wyjątkową czujność. Pokazała przy tym kilka fałszywych reklam z użyciem jej wizerunku i zachęciła fanów do zgłaszania napotkanych tego typu treści.

— Znana prezenterka telewizyjna zszokowana wysokimi cenami! Udostępniła program do zarabiania z dochodem 300 euro dziennie, za pomocą którego sama zarabia — piszą oszuści. — Program jest otwarty dla wszystkich, wystarczy telefon lub laptop i minimum czasu — przekonują.

W innej reklamie oszuści piszą w imieniu celebrytki.

— Jestem dosłownie gotowa przespać się z kimś, to nie zarobi pieniędzy w tej aplikacji! — czytamy. — Jestem pewna, że nikt mnie nawet nie dotknie, bo to niemożliwe. Na początku nie bardzo wierzyłam, że można tak po prostu bez wiedzy i doświadczenia zarabiać na tradingu od 500 euro dziennie! — piszą oszuści.

image
źródło: relacja Małgorzaty Rozenek-Majdan / Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

W sierpniu ubiegłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan została prowadzącą programu "Dzień Dobry TVN". Mimo, że celebrytka posiada duże grono fanów, spada na nią też spora krytyka. Głównymi zarzutami jest jej brak profesjonalizmu. Tak jak Rozenek była lubiana w innych formatach, zdaniem wielu osób nie spełnia się w roli prowadzącej show. 

Rozenek-Majdan największą popularność zdobyła jako prowadząca programu "Perfekcyjna Pani Domu". Prowadziła także programy "Projekt Lady" czy "Piekielny hotel". Celebrytka brała również udział w programie "Azja Express".

RB

(na zdjęciu: Małgorzata Rozenek-Majdan / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie