Andrzej Seweryn wśród drag queen. Fot. PAP/Radek Pietruszka/Canva
Andrzej Seweryn wśród drag queen. Fot. PAP/Radek Pietruszka/Canva

Andrzej Seweryn wśród drag queen. Nowe reality show TVN

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 36
TVN pracuje nad nowym show, w którym celebryci wcielą się w role draq queen. W jury zasiądzie Andrzej Seweryn. Aktor wcześniej wcielił się w draq queen w serialu Netfliksa – donoszą Wirtualne Media. Wiemy, kiedy najprawdopodobniej odbędzie się premiera show TVN.

Celebryci jako draq queen w reality show TVN

Wirtualne Media informują, że nowy projekt ma być oparty na zagranicznym formacie. W tym momencie jednak TVN Warner Bros. Discovery nie podaje tytułu programu. Nie chce też zdradzić żadnych szczegółowych na jego temat.

„Fakt” podaje, celebryci płci męskiej w programie będą występować jako draq queen. „Znani panowie, celebryci będą przebierać się za drag queen. Metamorfoza będzie kompletna. Chodzi o to, by widownia miała problem z rozpoznaniem uczestnika” - wyjaśniono. 

Andrzej Seweryn w jury reality show o drag queen

Występy uczestników będzie oceniać jury. Kierować ma nim Andrzej Seweryn, który wcielił się w rolę drag queen w netflixowym serialu „Królowa”.

W programie pojawią się także celebrytki, ale ich gościnny występy nie będą oceniane przez jury.

Trwają prace na planie nowego projeku

Aktualnie trwają prace na planie nowego projektu – podają Wirtualne Media. Póki co nie wiadomo, kto znajdzie się wśród uczestników reality show TVN o drag queen. 

Premiera show w TVN najprawdopodobniej odbędzie się wiosną 2024 roku.

KW

Andrzej Seweryn wśród drag queen. Fot. PAP/Radek Pietruszka/Canva

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura