Twitter
Twitter

Niesamowity powrót Pana Kleksa. Znani artyści przygotowali nowy projekt

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół, we współpracy z Hotelem Torino, stworzyli nową wersję przeboju "Witajcie w naszej bajce". To flagowa piosenka z kultowej "Akademii Pana Kleksa".

Nowy klip do "Akademii Pana Kleksa". Nie zabrakło legendarnego aktora

Teledysk do piosenki ujrzał światło dzienne w piątek. Premiera piosenki miała też miejsce na antenie radia RMF FM.

"Całkiem Nowa Bajka" to kolejny singiel zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową do pierwszej części nowej trylogii "Akademia Pana Kleksa". Produkcja wejdzie do polskich kin na samym początku 2024 roku.

W klipie do singla z udziałem wszystkich artystów nie mogło zabraknąć Piotra Fronczewskiego, który 40 lat temu wcielił się w rolę legendarnego Ambrożego Kleksa.


We wrześniu tego roku pojawił się pierwszy singiel promujący reamake produkcji. W sieci pojawił się teledysk reklamujący film. W rolach głównych wystąpiła Sanah i Tomasz Kot, który grać będzie tytułowego bohatera.

Więcej przeczytasz o tym tutaj:


Artyści zachwyceni projektem. "To sentymentalna podróż"

- To jest sentymentalna podróż. Oglądałem wszystkie części Pana Kleksa. Miałem też, co istotne, ścieżkę dźwiękową na winylu, więc tych wszystkich legendarnych już piosenek słuchałem na gramofonie. Jestem też na ścieżce nowego Pana Kleksa. Dla mnie to jest coś świetnego szczególnie, że tutaj zebraliśmy naprawdę znakomitych artystów - wyjaśnił Mrozu.

W podobnym tonie wypowiedział się Artur Rojek. - Widzę, że biorę udział w czymś pieczołowicie przygotowanym, z dużą wyobraźnią, jakością, z fajnymi gośćmi - powiedział.

MB

Fot. Akademia Pana Kleksa. Źródło: Twitter

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura