Krzysztof Stanowski otwiera nowy kanał. Fot. X/@K_Stanowski
Krzysztof Stanowski otwiera nowy kanał. Fot. X/@K_Stanowski

Kolejne odejście z Kanału Sportowego. Prosto do nowego projektu Stanowskiego?

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 11
Nowy "Kanał Zero" Krzysztofa Stanowskiego zebrał już 471 tys. subskrypcji na YouTubie. Projekt ma być czymś nowym w polskich mediach, a już teraz poznaliśmy pierwsze osoby, które będą w niego zaangażowane. Co ciekawe, z "Kanałem Sportowym" pożegnała się kolejna osoba.

Mazurek zaangażowany w "Kanał Zero" 

Po hucznym odejściu z "Kanału Sportowego", Krzysztof Stanowski zapowiedział, że angażuje się w swój nowy, ambitny projekt. Tak też powstał "Kanał Zero", który ma aktualnie jeden film wyjaśniający, jakie treści będą się na nim znajdować i zgromadził już ponad 470 tys. subskrybentów. – Kanał ma być hubem, który scala osobowości, autorytety z poważnych dziedzin życia. To plan na coś dużego. Nie 3-4 filmy tygodniowo, a dziennie – zapowiedział Stanowski w materiale opublikowanym dwa tygodnie temu. 

Teraz dziennikarz zdradził za pośrednictwem X, kto pracuje przy projekcie. "Intensywny czas. Codziennie spotkania z twórcami, potencjalnymi pracownikami oraz sponsorami. Jedno już jest pewne - jednak nie robimy petardy, tylko bombę atomową i zrzucimy ją w przyszłym roku na polskie media" – napisał. 


"Jesteśmy także w trakcie spotkań z osobami z castingu. Ponad 2000 zgłoszeń, zaprosiliśmy około 70 osób na rozmowy na żywo. Mamy specyficzne podejście: w jednej sekundzie dalej przeszła studentka informatyki, w następnej pracownik McDonalda (wcześniej pizzeria). CV nie ma znaczenia, szukamy pozytywnej energii, talentu, kompetencji i zajawki" – dodał Stanowski. Załączając zdjęcia podczas pracy, na których możemy zauważyć m.in. Kamila Gapińskiego, Przemysława Rudzkiego, a także dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka, który ze Stanowskim działał już w Kanale Sportowym. 

Kolejne odejście z Kanału Sportowego

W czwartek z Kanałem Sportowym pożegnała się z kolei Monika Wądołowska, która w ostatnim czasie była prezenterką serwisu informacyjnego i prognozy pogody w programie porannym. Z Kanałem była związana od wiosny 2020 roku. – Dzisiaj kończy się mój miesięczny okres wypowiedzenia w Kanale Sportowym. Dziękuję wszystkim za ten wspaniały czas, widzom, pracownikom biura i prowadzącym. Szczególnie Krzyśkowi, Tomkowi, Mateuszowi i Michałowi za to, że pomogli mi rozwinąć skrzydła – podziękowała Wądołowska. 

Warto dodać, że Wądołowska przed Kanałem Sportowym związana była z internetowym radiem WeszłoFM. Za ten projekt odpowiadał Krzysztof Stanowski, więc nie wykluczone jest, że kolejnym przystankiem w karierze dziennikarki będzie "Kanał Zero". Na te informacje musimy jednak poczekać. Start projektu Stanowskiego zapowiedziany jest na 1 lutego 2024 roku. 

MP

na zdjęciu: Krzysztof Stanowski otwiera nowy kanał. Fot. X/@K_Stanowski

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura