"Akademia Pana Kleksa" z mocnym, muzycznym akcentem. Soundtrack już jest

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Ścieżka dźwiękowa do "Akademii Pana Kleksa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film dla młodzieży trafi do kin 5 stycznia. Sanah z "Jestem Twoją Bajką", Artur Rojek, Sokół czy Monika Brodka i Piotr Fronczewski zapowiadają bajkowy świat w wydaniu muzycznym.

"Akademia Pana Kleksa" wkrótce w kinach

Za produkcję "Akademii Pana Kleksa" odpowiada Open Mind Production, a za dystrybucję Next Film. Pierwsza część trylogii będzie do obejrzenia na początku stycznia, ale bilety przedpremierowe pozwolą na seans od 25 grudnia. Soundtrack do filmu zapowiadały dwa hity. Pierwszy to Sanah "Jestem Twoją Bajką", w którym występuje Tomasz Kot. W dwa miesiące utwór zyskał 2,5 mln wyświetleń. 


Drugi kawałek to "Całkiem Nowa Bajka", w którym śpiewają Artur Rojek, Sokół, Kaśka Sochacka, Monika Brodka, Ralph Kamiński, Bedoes i Mrozu. Po dwóch tygodniach na YouTube piosenkę odtworzono 3,2 mln razy. 

Soundtrack już dostępny

W sieci udostępniono całą ścieżkę dźwiękową "Akademii Pana Kleksa". Można odsłuchać 20 utworów w serwisach streamingowych. Dodatkowo w lutym ruszy Widowiskowa Muzyczna Szkoła Wyobraźni w największych halach w Polsce (w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Katowicach i Krakowie). W zamyśle, będzie to zabawa połączona z edukacją dla rodzin w formie konkursów i wielu niespodzianek.  

 


W roli Ambrożego Kleksa zobaczymy Tomasza Kota, Adę Niezgódkę odgrywa Antonina Litwiniak. Hitem ma być Piotr Fronczewski w roli tajemniczego Doktora. Premiera "Akademii Pana Kleksa" 5 stycznia. 


GWKomentarze

Inne tematy w dziale Kultura