Monika Olejnik wróciła na antenę TVN24. Fot. Facebook/Monika Olejnik
Monika Olejnik wróciła na antenę TVN24. Fot. Facebook/Monika Olejnik

Monika Olejnik wróciła na antenę TVN24. Chwytające za serce pożegnanie z widzami

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 37
Monika Olejnik poinformowała, że wykryto u niej nowotwór piersi. Jest już po pierwszej operacji. W poniedziałek powróciła na antenę TVN24, gdzie przeprowadziła rozmowę w "Kropce nad i" z Borysem Budką. Dziennikarka podziękowała widzom za wsparcie.

U Moniki Olejnik wykryto nowotwór 

Monika Olejnik w niedzielę zamieściła na swoim Facebooku informacje, że jakiś czas temu wykryto u niej nowotwór piersi. 67-letnia gwiazda telewizji w obszernym poście opisała, co działo się u niej przez ostatnie dni, zaznaczając przy tym, że jest już po pierwszej operacji i czuje się znacznie lepiej.

"W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania" – napisała. 

Powrót na antenę TVN24

Monika Olejnik we wpisie podziękowała również wszystkim wspierającym ją osobom – tych nie brakowało, a post zebrał w ciągu niecałej doby ponad 14 tysięcy reakcji. W komentarzach bliscy, znajomi i fani gwiazdy życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.  

Dziennikarka powróciła na antenę w poniedziałek, gdzie poprowadziła kolejne wydanie programu "Kropka nad i". Jej gościem był były szef MAP Borys Budka. 

67-latka na zakończenie programu pozwoliła sobie skierować osobiste podziękowania do widzów. – Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie – powiedziała.  

image

Wsparcia chorej dziennikarce udzieliła Anita Werner. - Tuż przed programem porwałam dziś Monikę do zdjęcia - wyznała. - Wierzę, że to co napisała wczoraj Monika Olejnik, pomoże wielu kobietom zadbać o własne zdrowie. Drogie Panie, jeżeli jeszcze nie czytałyście wpisu Moniki Olejnik, przeczytajcie i zbadajcie się! Drodzy Panowie, też przeczytajcie i wyślijcie swoje ukochane kobiety na badania - dodała. 


MP

Monika Olejnik wróciła na antenę TVN24. Fot. Facebook/Monika Olejnik 

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura