Widzowie mają dość programu Agaty Młynarskiej. Fot. Facebook/Agata Młynarska
Widzowie mają dość programu Agaty Młynarskiej. Fot. Facebook/Agata Młynarska

Program Agaty Młynarskiej w TVN wywołał burzę. Ludzie żądają zdjęcia go z anteny

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 24
Widzowie mają dość programu Agaty Młynarskiej! Do TVN spływają skargi na show "Konfrontacje Agaty"... Poszło o wychowywanie dzieci. Po emisji ostatniego odcinka nie brakuje krytycznych komentarzy: "Szczucie kobiet na siebie", "Więcej szkody niż pożytku tym, co ukazuje", "tania sensacja".

Kontrowersyjne show Agaty Młynarskiej w TVN

Gdy na początku 2024 Agata Młynarska zapowiedziała swój nowy show "Konfrontacje Agaty" na TVN Style, zapowiadała ukazywanie ambitnych i wyważonych debat na tematy dotyczące kobiet. Po dwóch miesiącach od premiery można stwierdzić jednak, że program nie cieszy się najlepszą opinią widzów.

Od kilku tygodni media co jakiś czas obiegają newsy o kontrowersjach wywołanych przez wypowiedzi kobiet goszczących w studiu Młynarskiej, a po emisji 10. odcinka czara goryczy się przelała. W ostatnim wydaniu "Konfrontacji Agaty" przedmiotem debaty było wychowywanie dzieci; po jednej stronie stołu zasiadły matki chwalące sobie "bezstresowe wychowanie", a po drugiej te, które stosują surowe systemy kar i zakazów.


Krytyczne komentarze pod nowym programem TVN

"Nie będzie mi pyskował. Jak ja tak mówię, to tak ma być"; "Ja powiedziałam moim dzieciom, jeśli im się nie podoba, proszę pakować walizki i do widzenia, mówię, jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić" – mówiły o swoich metodach wychowawczych kobiety goszczące u Agaty Młynarskiej. Krążące po sieci fragmenty programu tak bardzo oburzyły widzów, że część z nich zaczęła nawet apelować do TVN o zdjęcie z anteny "Konfrontacji Agaty".

"Rozmówczynie zapraszane do programu nie konwersują na poziomie, bez szacunku do drugiej strony, to jest takie słabe, tania sensacja"; "To jak szczucie kobiet na siebie. Może chodzi o zasięgi i słupki oglądalności, tyle że zabrakło merytoryki i profesjonalizmu"; "Program powinien być zdjęty z anteny, więcej szkody niż pożytku tym, co ukazuje" – można przeczytać w komentarzach oburzonych internautów po emisji programu.

Salonik 

na zdjęciu: Agata Młynarska. Fot. Facebook/Agata Młynarska 

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura