Fot. Facebook.com
Fot. Facebook.com

Wielki powrót do TVP. Znana prezenterka w przeszłości odeszła przez Holecką

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 26
Paulina Chylewska powraca do TVP! Była już gwiazda Polsatu niedługo pojawi się w Telewizji Polskiej, a w ostatnim wywiadzie ujawniła, czemu przez długi czas była skłócona ze stacją. - Nie chciałam występować na antenie po Danucie Holeckiej - powiedziała wprost.

Chylewska wraca do TVP. Odeszła z powodu Holeckiej

Paulina Chylewska to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek, która w pamięci widzów zapisała się przede wszystkim dzięki prowadzeniu sportowych wydań wiadomości TVP oraz programu "Wielki Test o Historii".

Siedem lat temu media niespodziewanie obiegła informacja o odejściu dziennikarki z Telewizji Polskiej i dołączeniu do konkurencyjnego Polsatu, w którym również zajęła pozycję prezenterki sportowej. Przez długi czas Chylewska nie komentowała swoich relacji z mediami publicznymi, jednak w wywiadzie w ramach cyklu "W cieniu sportu" Onetu wyjawiła, co skłoniło ją do głośnego odejścia i równie głośnego powrotu na Woronicza. Wspomniała choćby o Danucie Holeckiej, której najwyraźniej nie darzyła sympatią.

– Sama odeszłam. Dostałam bardzo dobrą propozycję, a też nie ukrywam, że to, co działo się wtedy w Telewizji Polskiej, zaczęło mi uwierać. Nie chciałam występować na antenie po Danucie Holeckiej – Wyjawiła Chylewska, dodając, że nowa TVP zaproponowała jej wyjątkowo lukratywne warunki współpracy.


Wielki powrót znanej prezenterki. Będzie się zajmować sportem

O tym, że Chylewska może ponownie pojawić się w "zreformowanej" TVP głośno było już od kilku miesięcy. W lutym "Super Express" podał, że nowy zarząd zamierza zrobić z dziennikarki twarz stacji.

"Będzie zajmować się sportem, z czego jest dobrze znana i za co kochają ją widzowie, ale ma też zostać jedną z głównych twarzy Jedynki" - donosiły media.

Teraz, gdy powrót Pauliny Chylewskiej jest już pewny, ta stwierdza, że będzie starała się działać w stacji na własną rękę. - Dla mnie najważniejsze jest to, co robię, jakby jaka jest materia do wykonania (...). Oczywiście, że fajniej robić daną imprezę, niż program o danej imprezie - zapowiedziała prezenterka.

Salonik

Fot. Paulina Chylewska. Źródło: Facebook.com

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura