Fot. Facebook.com
Fot. Facebook.com

Fani Woodstocku wściekli, że Ich Troje wystąpi na Pol'and'Rock. Wiśniewski odpowiada

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
Fani Pol'and'Rock oburzeni! Na festiwal została zaproszona kapela Ich Troje, co wzbudziło wiele głosów niezadowolenia. "Nie kradniemy nikomu miejsca na tym festiwalu!" - komentuje Michał Wiśniewski. I krytykuje podejście woodstockowiczów.

Fani Pol'and'Rock są wściekli. Ich Troje ma wystąpić na festiwalu

"Nie wiem jak to skomentować"; "Jaja sobie robicie?"; "Jeszcze Zenka zaproście" – Takie komentarze od poniedziałku można znaleźć w sieci pod wpisem Pol'and'Rock Festival, w którym ogłoszono występ Ich Troje na lotnisku w Czaplinku. Wystarczy powiedzieć, że fani dawnego Woodstocku nie przyjęli najlepiej tego newsa.

Dyskusja nad tą decyzją Jerzego Owsiaka stała się tak ognista, że na głosy niezadowolenia postanowił odpowiedzieć sam Michał Wiśniewski. Gwiazdor w wywiadzie dla "Plejady" nie ukrywał, że śmieszą go zarzuty kierowane w stronę jego zespołu oraz samego festiwalu o niszczenie klimatu wydarzenia. Jak wspomniał, kilka lat temu na dużej scenie wystąpiła przecież Majka Jeżowska.


Wiśniewski nic sobie nie robi z podejścia hejterów

- Przeżywam to tak naprawdę od 30 lat. To jest kilka kategorii. Pierwsza, jeżeli ktoś nie ma sukcesu, no to wtedy jest cool, dlatego, że nie odniósł tego sukcesu, czyli musi być niszowy, musi być wyjątkowy i na pewno niekomercyjny. Z drugiej strony przypomina mi to troszeczkę dyskusję na temat tego, czy Majka Jeżowska powinna występować z piosenkami dla dzieci na tym festiwalu. Jak się okazało, była bardzo ciepło przyjęta. Wiadomo, to jest nasza młodość, pomijając, że jest fantastyczną artystką - mówił Wiśniewski, wbijając szpilę w hejterów.

Wiśniewski stwierdził, że występ Ich Troje będzie doskonałą okazją dla fanów zespołu na odświeżenie sobie ich starych hitów. Chociaż przyznał, że jego muzyka może nie do końca wpasowywać się w konwencję "rockowego Woodstocka", jasno dał do zrozumienia malkontentom, że nie kradnie nikomu miejsca na festiwalu, a Ich Troje w końcu również grali rocka.

- My występujemy dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć swoją młodość. Chyba jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że to jest jedna godzina z kilkudniowego festiwalu dla ludzi, którzy z rodzicami 20 lat temu, czy 30 lat temu przychodzili na koncerty. Taka przypominajka (...) Myślę, że nie kradniemy nikomu miejsca na tym festiwalu, tylko przypominamy się ludziom, którzy pamiętają, że zespół Ich Troje to jest rockowa kapela - stwierdził Wiśniewski.

Salonik

Fot. Michał Wiśniewski. Źródło: Facebook.com

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj19 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości