Fot. YouTube/Obserwator Finansowy
Fot. YouTube/Obserwator Finansowy

Nowy kanał TV w Polsce. Do oglądania zaprasza sam prezes NBP

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Na YouTube wystartował nowy kanał TV prowadzony na żywo przez serwis Obserwator Finansowy. Możemy na nim śledzić tematykę informacyjno-publicystyczną. O powstaniu kanału informuje Narodowy Bank Polski na czele z prezesem Adamem Glapińskim.

"OF TV" odpowiedzią na zapotrzebowanie 

Narodowy Bank Polski ogłosił powstanie nowego kanału TV - "OF TV”. Kanał prowadzony jest przez serwis Obserwator Finansowy. 

"OF TV” – nadawany na żywo – dostępny jest na kanale YouTube: Obserwator Finansowy – YouTube. Programy nadawane są od poniedziałku do piątku (codziennie w godzinach 9:00–15:00).


– Dostrzegając zapotrzebowanie na jakość publikowanych opracowań, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju Obserwatora Finansowego. Niezwykle miło jest mi poinformować Państwa, że właśnie uruchamiamy telewizję "OF TV”, a więc nową odsłonę na żywo kanału YouTube Obserwatora Finansowego – powiedział prof. Adam Glapiński, Prezes NBP.


Uznani eksperci i fachowe analizy 

Jak przekazano w komunikacie NBP, w telewizji "OF TV” znajdą się najwyższej jakości treści – wywiady, analizy i dyskusje – o tematyce dotyczącej bankowości centralnej, ekonomii, finansów i gospodarki. Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy. W jedynym z pierwszych wejść na żywo pojawił się ekonomista ze Szkoły Głównej Handlowej Artur Bartoszewicz, który jest stałem gościem Salon24.pl 


Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym. Obserwator Finansowy jest jednym z najbardziej opiniotwórczych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym – w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najbardziej opiniotwórczych serwisów. Obserwator Finansowy jest również do nabycia w całym kraju w formie drukowanego kwartalnika.

MP

Fot. YouTube/Obserwator Finansowy

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj6 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura