"Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Fot. Facebook/Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Fot. Facebook/Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Popularny program zastąpią paradokumenty

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Od poniedziałku 24 czerwca widzowie nie będą mogli oglądać "Dzień Dobry TVN". Śniadaniówka znika na okres wakacyjny, a w jej miejsce wejdą powtórki serialów paradokumentalnych. Dla fanów programów stacja przygotowała weekendową śniadaniówkę "Dzień Dobry wakacje".

"Dzień Dobry wakacje" zamiast "Dzień Dobry TVN" 

Widzowie odpalając w poniedziałkowy poranek TVN mogli czuć się zaskoczeni. Bowiem na ich ekranach zamiast śniadaniówki "DDTVN" pojawiły się powtórki paradokumentalnych seriali, m.in. "W11 - Wydział Śledczy" i "Detektywi". 

Jaki jest powód, że śniadaniówka została przerwana? W okresie wakacyjnym stacja zdecydowała się na zmianę ramówki i zamiast "DDTVN" będzie emitować w weekendy "Dzień Dobry wakacje". W dni powszednie obejrzymy z kolei jedynie powtórki paradokumentalnych seriali. 

 Zgodnie z ramówką zaplanowano 18 odcinków "Dzień dobry wakacje”. 


"DDTVN" liderem oglądalności 

Śniadaniówka TVN po zmianach w Telewizji Polskiej i ogromnej rewolucji w "Pytaniu na Śniadanie" - program śniadaniowy TVP - stała się liderem oglądalności. Konkurencja TVN nie zdecydowała się jednak na takową przerwę wakacyjną, więc może to spowodować, że po powrocie  "DDTVN" straci część widzów. 

W ostatnim czasie duże zmiany przeszedł sam "DDTVN". Ze śniadaniówką pożegnali się m.in. Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Obecny skład par prowadzących wygląda następująco: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. 

MP

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Fot. Facebook/Dzień Dobry TVN

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura