Grzegorz Niedźwiecki
Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu
0 obserwujących
173 notki
118k odsłon
  3668   0

"Pokłosie"

 

 

 

Pozew1 Pozew2 Pozew3 Pozew4

*

Stalking polityczny

 * 

 

Wszystko poszło inaczej, koteria się wali...

*

 

Lot nad kukułczym gniazdem

*

 

Zażalenie

*

 

Jajko Prezydenta

*

 

Układ zamknięty – Roman Kryże żyje

 

*

 

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK po art. 212 k.k.

*

 

Kain, Judasz, Fritzsch, Bock, faryzeusze... żyją.

*

 

94 dni stalinowskiego aresztu

*

Jacek Karnowski niewinny, bo ktoś manipulował dowodami

Grzegorz Niedźwiecki winny, bo nie było żadnych dowodów

*

 

INTERNOWANIE

 

*

 

Prymitywne Piractwo Prawne

*

 

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

*

 

Zmarli otwierają oczy żywym

*

 

Polscy dżihadyści

*

Demokracja – Kto polskich dżihadystów powstrzyma?

 


 

*

Dziewięć lat terroryzujecie mnie i całą moją rodzinę jakbym zamordował Prezesa Sądu Najwyższego. Niczym Gestapo w czasie okupacji. Dlaczego? Co wam zrobiłem, że mnie tak torturujecie? Więzienia CIA dla obcych terrorystów w Polsce, których się wypieraliście to mały pikuś w stosunku do pokłosia jakiego dokonujecie cały czas na rodowitych Polakach. Jawnych zbrodni; wstyd i zażenowanie są wam obce. Stalin to był anioł w stosunku do was. Uchwalcie na moje potrzeby ustawę umożliwiającą internowanie mnie dłużej niż pół roku, bo się nie nasycicie. Działacie wspólnie i w porozumieniu tak brutalnie, że bezpieka PRL się chowa. Prokuratorzy są bierni a sędziowie to kaci. Niszczycie państwo i naród wewnątrz. Dokonujecie ludobójstwa i nazywacie to sprawiedliwością. Ustawiliście prawo pod siebie, jesteście nadludźmi, nie ma żadnych sądów dla was. Jesteście póki co nietykalni, nie ma żadnej zewnętrznej kontroli nad wami. Wymiar sprawiedliwości jest skorumpowany do szpiku kości. Obłuda i reżim przekroczył obecnie w Polsce wszelkie granice. Przestępcy sądzą. Kiedyś odpowiecie jak Rudolf Hoess.

 

*

Jelenia Góra, 11 listopada 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra


Sygn. akt. 1 Ds. 469/2014

III Dsa 113/14/JG

RSD-1201/2014

 

Prokuratura Rejonowa i Okręgowa

w Jeleniej Górze

 

 

Ostatnie przedsądowe zastrzeżenie

 

Niniejszym informuję Prokuraturę, że jeśli teraz dojdzie do bezprawnego aresztowania mnie tylko z tego powodu, że Prokurator wyznaczony do sprawy podrobienia dokumentów przez pełnomocników FM „Ligęza” zaniechał podjęcia czynności w terminie (co umożliwiałoby mi zawieszenie postępowania w sprawie bezprawnego aresztu), pozwę Skarb Państwa - Prokuraturę Okręgową o 100 tys. zł za wyrządzoną mi tym sposobem szkodę. Skoro złożyłem zawiadomienie o przestępstwie w dniu 20 marca 2014 r., zaniechanie podjęcia stosownych kroków przez Prokuraturę jest deliktem i naraża mnie na niezasłużony areszt, cierpienia i pozbawia mojej rodziny środków utrzymania, ponieważ prawdziwy winny cieszy się wolnością tylko dlatego, że Prokuratura mu na to pozwala.

Grzegorz Niedźwiecki

 

http://030267.salon24.pl/607559,demokracja-nie-ma-uprawnien-do-naprawienia-niezawislych-zbrodni

 

http://3obieg.pl/zmarli-otwieraja-oczy-zywym

 

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2014/09/17/polscy-dzihadysci/

 

http://socjolog61.neon24.pl/post/93866,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje

 

http://030267.salon24.pl/474856,poklosie

 

*

 

Jelenia Góra, dnia 18 listopada 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

dot. 1 Ds. 796/14/D

Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze


 

W związku z postanowieniem o przywróceniu terminu do złożenia zażalenia należy chyba zwrócić się do Sądu Rejonowego Wydział II Karny w Jeleniej Górze o zwrócenie zażalenia z dnia 20 października 2014 r. wraz z aktami i rozpatrzenie go w oparciu o właściwe podstawy prawne, czyli o podrobienie dokumentu a konkretnie treści rzekomego zniesławienia przez Grzegorza Niedźwieckiego na stronie internetowej i przeprowadzenia jego kryminalistycznej ekspertyzy. Ja twierdzę, że załączony dowód (świstek powoda) nie pochodzi z mojego środka masowego komunikowania. Proszę zbadać sprawę z art. 270 § 1 kk, w przeciwnym wypadku będę zmuszony podjąć kroki wyrażone w ostatnim przedsądowym zastrzeżeniu z dnia 11 listopada 2014 r.

*

Jelenia Góra, dnia 1 grudnia 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Sygn. akt. II Ko 2948/14

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

II Wydział Karny

Stanowisko ws przestępczego wspierania rotarian1

 

W zawiadomieniu o posiedzeniu sądu z dnia 20-02-2014 r. napisano Stawiennictwo nieobowiązkowe. Zaocznie rozpatrzono wniosek o odroczenie wykonania kar pozbawienia wolności z dnia 13 stycznia 2014 r. Postanowieniem z dnia 25 marca 2014 r. pozytywnie ustosunkowano się do odroczenia wykonania kar na okres sześciu miesięcy.

W wezwaniu na posiedzenie z dnia 04-11-2014 r. podkreślono Stawiennictwo: obowiązkowe i pouczono o radykalnym przymuszeniu oraz o ewentualnych sankcjach w przypadku nieusprawiedliwionego niestawiennictwa 01-12-2014 r. Wniosek o odroczenie wykonania kar pozbawienia wolności z dnia 9 września 2014 r. jest kopią tego pierwszego i bardziej uzasadniony, ale procedury wskazują na odmienną etykę funkcjonariuszy.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale