389 obserwujących
1827 notek
4643k odsłony
  2902   0

W szponach mamony i procedur. Samozagłada?

P.S 2 fragment mojego tekstu : „Natura określiła czynnością hormonów , zdolność do rozrodu. Wiemy już jak oszukać naturę: oto 60-latka,po podaniu kuracji hormonalnej , urodziła dziecko. Wystarczy mieć macicę. Taką „kieszonkę życia”.  

I tym się powoli stajemy. Ssakiem z kieszonką życia . Kobieta ma być źródłem przyjemności dla mężczyzny, albo kobiety, voila. Kobieta , jako właścicielka macicy, może decydować, czy ona ma być pełna czy nie. Jeśli nie ma ochoty, może ją wypróżnić. Jeśli ma ochotę, może sobie kupić zarodek i wsadzić. Co wcale nie oznacza, ze musi potem dziecko wychowywać, może je oddać. Albo tez może macice wynająć, Dla innej kobiety bądź homoseksualisty, który macicy nie ma z przyczyn naturalnych, ale ma ochotę być mamusią. I przez takie możliwości , ma się poczuć WOLNA i wyzwolona.

   Operacje zmiany płci są od lat na porządku dziennym. Jeśli wynikają z zaburzeń hormonalnych – nie ma w tym nic złego. Ale przypadek mężczyzny, który zmienić płeć, zostawiając sobie „kieszonkę życia” aby mieć z drugą kobietą , dziecko (plemniki zakupione w banku spermy) może być wytyczeniem nowego kierunku : ssak, kiedyś zwany kobietą , zacznie oferować zestaw rozrodczy na sprzedaż. Dla męskich par homoseksualnych , których pragnienie posiadania wspólnie dziecka do tej pory była możliwe do spełnienia za pośrednictwem adopcji. Lub ssaka wynajętego do donoszenia dziecka z plemników dostarczonych przez jednego z nich. Bądź też dealu z parą lesbijek, które rodzą dzieci dla siebie i zaprzyjaźnionych gejów.

    Dzięki wyzwoleniu kobiet, dzieci mogą być przedmiotem zamówienia :można wybrać płeć, kolor oczu, kolor włosów . Nie mówiąc o kolorze skóry ; bez konieczności fizycznego kontaktu. Full service.

    Przeżytkiem stały się także słówka Boya , który pisał : „a pod fartuszką kolorową, zarysowuje się to i owo”. Fartuszki przepadły, „to i owo” spowszedniało, bo jest na okrągło przed naszymi oczami . A nawet najsmakowitsze jadło, w nadmiarze powszednieje. Od kiedy ingerencja w prawa gatunku , poparta akcjami wyzwolonych feministek ,osiągnęła taki poziom, kobieta i jej broń, sex appeal ,stały się przeżytkiem. Przesadzam? Jasne. Ale nie aż tak bardzo. Oddajcie nam sex appeal!”

https://www.salon24.pl/u/1maud/91017,kto-mi-gwizdnal-sex-appeal

https://dzienniklodzki.pl/w-lodzi-wykonuje-sie-najwiecej-zabiegow-zmiany-plci/ar/459571

http://www.kcz.e-bip.net/userfiles/zalaczniki/56d6d3287c1a4.pdf

http://www.przeglad.amp.edu.pl/uploads/2014/4/298_4_41_2014.pdf

https://books.google.pl/books?id=YmdqDwAAQBAJ&pg=PT162&lpg=PT162&dq=rynek+slimfast+w+polsce&source=bl&ots=zZTbwFhNS_&sig=ACfU3U2

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1769992,1,fikcyjni-naukowcy-i-pseudonauka.read

http://siodma9.pl/wiadomosci/item/2666-tomasz-terlikowski-gender-to-nie-jest-chwilowa-moda-intelektualna-ale-wizja-ideologiczna-z-ktora-trzeba-polemizowac

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,25005052,narzekacie-na-emisje-z-pojazdow-okazuje-sie-ze-to-maly-problem.html

https://www.focus.pl/artykul/kontenerowce-truja

http://wyborcza.pl/7,155287,25353766,najbogatsi-rzucili-sie-na-najnowsze-modele-prywatnych-samolotow.htm

http://zm.org.pl/?a=koalicja.broszuras_03


Lubię to! Skomentuj100 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo