20 obserwujących
176 notek
274k odsłony
1028 odsłon

Rząd zrobił swoje, pora na samorząd

Wykop Skomentuj55

Rząd zaproponował pakiet pomocowy. Wystarczający czy nie, to inna sprawa? Tak na marginesie, to  ciekawy przyczynek, do późniejszej dyskusji czy potrzebne nam silne państwo? Ciekawy jestem wypowiedzi różnej maści Konfederatów, tych naiwnych dzieciaczków post balcerowiczowskich, którzy państwo ograniczyliby do jakiegoś kadłubka. Niemającego żadnej siły sprawczej... 

Ale teraz inny temat jest ważny. Rząd zrobił swoje, ale co dalej powinien zrobić Samorząd. On też powinien zaproponować jakąś pomoc. Przypominam, ze w dużych jak i małych miastach wielu ludzi prowadzi działalność gospodarczą. Owe salony fryzjerskie, sklepy, punkty usługowe,  pralnie, czy im nie należałoby zmniejszyć opłaty za czynsz? Lub nawet zrezygnować z opłat powiedzmy   na 3 miesiące.

Tysiące radnych z wielką odwagą pracuje zdalnie, Heroinie walczy z wirusem, a pewnie pod koniec miesiąca na ich konto wpłynie zasłużona dieta. Plus inne dodatki. Tylko, co ma zrobić przysłowiowa pani Jadzia, która prowadzi pralnie. Brak obrotu a czynsz płacić trzeba. 

Wiec gdzie jest samorząd???  

Panie Jaśkowiak zamiast zdradzać szczegóły pewnej pani, która umarła na wirusa a wcześniej – o zgrozo – chodziła na pielgrzymki rusz pan d... ze swoimi radnymi i obniż pan czynsze. Albo co robi Trzaskowski? Znowu taśmą lepi drzwi. 

POLACY KOCHANI  ZAGNAJCIE SWÓJ SAMORZĄD DO ROBOTY !!!


Wykop Skomentuj55
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka