20 obserwujących
871 notek
1374k odsłony
924 odsłony

Allach wkurzył się na Iran? Seria tajemniczych zdarzeń zaraz po ataku na bazy USA.

Wykop Skomentuj17

image

Irański atak na amerykańskie bazy wojskowe w Iraku wywołał natychmiast serię tajemniczych i tragicznych zdarzeń na terenie Iranu.

Najpierw spadł i rozbił się zaraz po starcie z lotniska w Teheranie ukraiński samolot z prawie 200 osobami na pokładzie, z których wszyscy zginęli. Wstępnie podano, że przyczyną była awaria silnika.

Zaraz potem nastąpiło trzęsienie ziemi w pobliżu elektrowni atomowej na południu Iranu. Trzęsienie ziemi o sile 4,5 w skali Richtera było odczuwalne w dwóch miastach na południu kraju. Miało miejsce w pobliżu elektrowni jądrowej Buszehr. Nie ma na razie  informacji o ofiarach. Na miejsce pojechały jednostki ratunkowe.

Oba te przypadki, jak się wydaje bez udziału Amerykanów, powinny jednak dać mocno do myślenia Irańczykom. Co prawda prezydent Tramp powiedział, że odniesie się do irańskiego ataku dopiero rano, jak Ameryka się wyśpi, ale jak widać, Bóg nie śpi i nie próżnuje, a oba te przypadki w tak ścisłej koincydencji z wczorajszym, zamachem wyglądają co najmniej tajemniczo. Chyba, że Amerykanie potrafią coś, o czym świat jeszcze nie wie?

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka