Jambalaya
najpiekniejszy blog świata
30 obserwujących
796 notek
312k odsłon
  391   0

Rafal Szambo Wybilo Trzaskowski

image

image


Kto wybiera na urzedy takich ludzi? Czy Warszawa nie zasługuje na lepiej? Prezydent Warszawy solidaryzuje się ze Strajkiem Kobiet i chodzi po mieście i dogląda bezpieczeństwa. Pewnie z centymetrem. Dystans dwa metry. Proszę jaki porządkowy ! Fotki sobie strzela ! Gdzie był jak atakowane były kościoły w Warszawie? Pewnie zastanawiał się z kumplami jak po podwyżkach cen za wywóz śmieci i komunikacji miejskiej podwyższyć ceny za parkowanie samochodów na ulicach i czynsze za mieszkania. I podwyższył. Brawo Rafi!

Jestem pełen podziwu dla mieszkańców Miasta. Spokojni Warszawiacy niejedno już widzieli i niejedno przeżyli.Cierpliwie znoszą podwyższyli cen. Restrykcje. Maseczki. Utrudnienia w komunikacji. Pobazgrane piorunami i numerami klinik aborcyjnych warszawskie mury. Prowokacje podczas Marszu Niepodległości i policyjne pały. Znoszą czasami chłód w domach i czasami płynące w Wiśle  nazwijmy to ścieki. Ale na pewno czegoś takiego jak w październiku i teraz, to jeszcze nie słyszeli. Nawet za okupacji ani za komuny. Chyba ze w rodzinach patologicznych ale raczej w to wątpię. Wulgarne hasła i wulgarny język Strajku Kobiet. Czegoś takiego to jeszcze w Polsce nigdy nie było. Za  Niemca aborcja była dozwolona to nie było sprawy. Matki i Ojcowie Strajku Kobiet nie protestowali. Siedzieli cicho. Za komuny tez. A teraz? 

Aktywistki dwoją się i troja puszczając w przestrzeń kwieciste wiązanki i plują się o prawie do skrobanki. I co? I nic. Gdzie jest jakaś reakcje na tego typu zaśmiecanie wulgarnym językiem przestrzeni publiczej? Każde otwarcie ust przez aktywistki Strajku Kobiet jest jak struga nieczystości wylewająca  się  z Czajki do Wisły. Ale jak z Czajki szambo wybiło to rząd pomagał. A teraz? 

Jak dlugo można coś takiego tolerować? Może wreszcie jakaś władza zacznie rozdawać upomnienia i mandaty ! Karać za zakłócanie porządku i wandalizm! Może jakiś rząd powie już dość temu żałosnemu przedstawieniu? Tylko nie mówcie mi o wolności słowa. Gdzie ta Policja? Policja zdaje się ciagle jeszcze jest państwowa...mamy w Polsce jeszcze jakieś Państwo? Mamy w Polsce jakiś rząd? 

image

Koszary SS na Al. Jerozolimskich? Znowu wojna? Znowu te, pożal się Boże,  celebrytki i celebryci będą popierały popierali i później będą sobie pozować do zdjęć z piorunami i własnymi dziećmi na rękach  i z wydętymi wargami i z oczkami patrzącymi i smutno i z wyrzutem. A jak przyjdzie czas to w telewizji i w radio będą znowu sobie śpiewać kolędy na święta dla ciemnogrodu


A tymczasem Rafio sobie chodzi i pilnuje porządku i strzela sobie focie i tak pewnie sobie myśli -  na co by im tutaj jeszcze porobic podwyżki ? 

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka