25 obserwujących
324 notki
397k odsłon
789 odsłon

Marginalia. Coming out blogera echo24

,,Wolność wiodąca na barykady" - fragm. obrazu. Mal. Eugene Delacroix
,,Wolność wiodąca na barykady" - fragm. obrazu. Mal. Eugene Delacroix
Wykop Skomentuj43

To sprawa bez większego znaczenia, ale wypada ją odnotować. Dotyczy bowiem blogera, który w cyklu całodobowym, sporym wysiłkiem,  waruje na swoim blogu. Echo24, który przez długi czas prezentował się jako autor prawicowy, opublikował ostatnio fotkę z tęczową flagą, wsparł środowiska gejów, lesbijek, biseksualistów oraz transwestytów i potępił ,,pisowskich tępicieli deklaracji LGBT+”.

Po pewnym czasie jednak dodał do swej notki motto, podkreślając, że jest katolikiem. Można więc przypuszczać, że nie potwierdzi oficjalnie swojego coming outu. Ale raczej nikt się tego nie spodziewa. Bloger, ten, o czym wszystkim  doskonale wiadomo, reprezentuje ten sam typ umysłowości i moralności, bardzo dziś popularny i cieszący się nawet szacunkiem, co u np. Wałęsa, który też jest katolikiem i oczywiście nie donosił.

Dumpingowy bloger Echo24, czyli Krzysztof ,,Queen" Pasierbiewicz z Rainbow Ligue, został dziś dosłownie rozjechany przez Beret w Akcji i po tym zdarzeniu zostało na jego blogu trochę włóczki oraz siwego pierza. Polemizujący rozmaici autorzy zakwestionowali jego umiejętności lingwistyczne, wskazując że wykonywał swoją frilanserską kosztem środowiska zawodowego tłumaczy. Ktoś dał też do zrozumienia, że być może sam napisał sobie rekomendację.

Mam nadzieję, że nikt nie zakwestionuje geologicznej wiedzy KP.

Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo