13 obserwujących
252 notki
136k odsłon
826 odsłon

Świat przeciwny ustawie 447 - protestuj i TY!

Wykop Skomentuj25
Zasypać PIS milionem żółtych kartek.

Proszę Państwa, jutro odbędzie się Marsz Protestu przeciw ustawie 447 i roszczeniom żydowskim wobec Polski. Jest to - i tak powinien być traktowany, marsz sprzeciwu przeciw polityce jaką prowadzi Prawo i Sprawiedliwość wraz z partiami satelickimi. Cechy tej polityki zostały po wielokroć opisane – to tchórzostwo, służalczość, lokajstwo, uległość wobec silnych ośrodków zagranicznych – w szczególności Tel Avivu, Waszyngtonu – ale również i w nie mniejszym stopniu Brukseli.

Te paskudne cechy w zasadzie dyskwalifikujące każdego polityka, czy partię polityczną w normalnym szanującym się kraju – u nas w Polsce połączone są dodatkowo z bezgraniczną obłudą, cynicznym łgarstwem, kłamaniem w żywe oczy obywatelom, czyli de facto konstytucyjnemu Suwerenowi i pracodawcy klasy politycznej. Z opowiadaniem innej rzeczywistości, a realizowaniem w milczeniu i za osłoną ciszy – interesów dyktowanych  z zagranicy – a godzących w najżywotniejsze  podstawy i wartości Narodu Polskiego.

Wszystko to powoduje konieczność masowego obywatelskiego protestu w postaci obecności podczas jutrzejszego marszu i zapewne następnych. Konieczność dobitnego i stanowczego wyrażenia naszego sprzeciwu wobec tak prowadzonej skrajnie szkodliwej dla Polski i Polaków polityki tzw Dobrej Zmiany

Marsze odbędą się nie tylko w Warszawie, ale także między innymi w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i Chicago.

Zachęcam wszystkich do masowego uczestnictwa i głośnego wyartykułowania naszego sprzeciwu.


Zasypmy PIS milionem żółtych kartek!Dziękuję za uwagę


postscriptum:
decyzje zapadły jeszcze przed Smoleńskiem
jak donosi portal nczas.com - już 12 stycznia 2009 roku na tajnym spotkaniu Victora Asha i Jarosława Kaczyńskiego zapadła decyzja o zwrocie roszczeń żydowskich. Poniżej fragment notatki. Więcej na:https://nczas.com/2019/05/10/wyciekla-tajna-notatka-wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-splaty-roszczen-zydowskich-to-jedynie-kwestia-czasu/


RESTYTUCJA MIENIA PRYWATNEGO

7. (C) Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu. Dodał: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu.” Wyjaśnił też, że jeśli notowania akcji spadną, rząd RP nie będzie w stanie wygenerować odpowiednich funduszy, pochodzących z prywatyzacji dużych przedsiębiorstw państwowych. Głośno rozważał czy dwudziestoprocentowa rekompensata, przewidziana przez obecnie obowiązujące przepisy prawa, będzie satysfakcjonującą odpowiedzią. Zauważył, że jako premier spotykał się z szeroką gamą opinii ze strony zaangażowanych środowisk żydowskich. Kaczyński powiedział także, że byłoby lepiej, gdyby porozumienie z organizacjami żydowskimi zostało osiągnięte przed uchwaleniem prawa, ale przyznał, że może to potrwać od dwóch do trzech lat.

Źródło: medianarodowe.com

w kontekście tej informacji w nowym świetle możemy zobaczyć kwestię zamachu warszawskiego, zwanego katastrofą smoleńską. To również tu - a nie jedynie w ustawie o podwójnym obywatelstwie - możemy doszukiwać się motywu usunięcia elity ówczesnej władzy.

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo