308 obserwujących
4692 notki
5733k odsłony
3004 odsłony

Tej wojny Trzaskowski na pewno nie wygra

Wykop Skomentuj317

                Każdy w miarę doświadczony polityk musi zdawać sobie sprawę, że nie wolno mu iść na wojnę z mediami, nawet jeżeli są mu one nieżyczliwe lub on ich nie lubi.  

               Kto jak kto, ale kandydat największego ugrupowania opozycyjnego na Prezydenta RP powinien doskonale o tym wiedzieć. Jeżeli swoją kampanię wyborczą rozpoczyna od bezceremonialnej napaści na Telewizję Polską, która ma ogromne znaczenie w kształtowaniu opinii publicznej, to znaczy, że nie jest poważnym politykiem.  

              Rafał Trzaskowski zachował się - nie po raz pierwszy - jak arogant, któremu nie wiadomo dlaczego wydaje się, że jest powszechnie lubiany i nic nie jest mu w stanie zaszkodzić w ubieganiu się o najważniejszy urząd w państwie.   

             Atak na telewizję publiczną, a zwłaszcza zapowiedź likwidacji TVP Info zostały bardzo źle przyjęte nie tylko przez jego przeciwników politycznych, ale także przez większość dziennikarzy, nawet z wyraźnie sprzyjających mu mediów. Jego groźby słusznie uznali za próbę wprowadzenia cenzury oraz za naruszenie wolności słowa, a przecież właśnie o nią ciągle upomina się Koalicja Obywatelska, której jest kandydatem.  

              Trzaskowskiemu warto przypomnieć stare powiedzenie o pysze kroczącej tuż przed upadkiem.

Wykop Skomentuj317
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka