10 obserwujących
173 notki
126k odsłon
186 odsłon

Prof. Jan Żaryn: na kogo powinni głosować patrioci?

Wykop Skomentuj12

Prof. Jan Żaryn, szef Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. R.Dmowskiego i I. Paderewskiego w bardzo merytorycznym, nie zaślepionym ale otwartym na realną rzeczywistość wystąpieniu, mówi dlaczego patrioci powinni głosować na Andrzeja Dudę.

Andrzej Duda daje świadectwo swojego patriotyzmu, a ostatnie 5 lat było okresem suwerenności Polski. Ta suwerenność Polski jest uwarunkowana tym, czy dojdziemy do pułapu państw zachodnich, np. Francji czy Włoch i będziemy na tyle silni ekonomicznie, również w zakresie bezpieczeństwa, żeby ją utrzymać. To zależy od polityki polskiej, takiej jaką realizuje rząd PiSu, która na dzisiaj jest bezalternatywna.

Jeżeli ktoś widzi inną, alternatywną politykę, bez sojuszu z USA, bez naszego oporu wobec Unii, bez promowania Trójmorza, jako strefy nie tylko geograficznej, ale też politycznego nacisku, będzie realizował politykę niemiecką i francuską, nie polską.

Jeżeli chcemy być w Polsce chrześcijanami, obywatelami pierwszej kategorii, nie możemy wybrać Trzaskowskiego, który otworzy wrota lewactwu, wkraczającemu do Polski ze swoim kapitałem i całą swoją patologią, którą dzisiaj już widać na Zachodzie.

Prof. Żaryn mówi również o dobrej polskiej polityce wobec trudnych relacji polsko-żydowskich i polsko-ukraińskich.

Posłuchajcie Państwo tej bardzo ciekawej wypowiedzi profesora, realnie oceniającego nasze możliwości i zabieganie rządu i prezydenta o naszą suwerenność.
Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka