24 obserwujących
369 notek
251k odsłon
  264   2

Co z tą statystyką?

Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 15 stycznia dotyczącym sytuacji epidemiologicznej wykazało w powiecie kłodzkim 43 zgony związane z covidem.

Lokalny portal 24klodzko.pl  postanowił to sprawdzić,   bo do tej pory zgony związane z chorobą wywoływaną przez koronawirusa mieściły się w przedziale od 0 do 4-5 i odkrył, że na covid w powiecie zmarła tylko JEDNA osoba.


„Zweryfikowaliśmy te dane w powiatowym centrum zarządzania kryzysowego, które codziennie zbiera raporty o sytuacji epidemiologicznej z trzech szpitali w powiecie kłodzkim. Okazuje się, że ostatniej doby w szpitalach w powiecie z powodu COVID-19 zmarła jedna osoba, a nie 43” – czytamy na stronie.

Nie wiadomo skąd się wzięła liczba 43, ani czy wcześniej w rządowych statystykach nie zdarzyły się podobne „pomyłki”, które po prostu były przeoczane.

Portal zapowiedział, że po weekendzie spróbuje dociec, skąd błąd w oficjalnych statystykach.


„Sprawa tym bardziej alarmująca, że jesteśmy powiatem turystycznym, w szczycie sezonu zimowego, tuż przed feriami, a w Polskę właśnie poszła informacja o rekordowej ilości zmarłych z powodu COVID-19 właśnie w naszym powiecie, chociaż sytuacja epidemiologiczna nie jest – jak na razie – alarmująca” – pisze 24klodzko.pl


https://www.bibula.com/?p=130764-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Był kiedyś Ruch Kontroli Wyborów. Może już najwyższy czas na Ruch Kontroli Statystyki Covidowej.

Prawdziwi dziennikarze będą mieli co robić.


A swoją drogą takie informacje, działające również na wybory turystyczne, szczególnie teraz w okresie ferii zimowych, powinny wzbudzić zainteresowanie  odpowiednich służb, bo działania na niekorzyść jakiegokolwiek rozwoju naszego kraju są w interesie wielu.

Zabawa w covidowe statystyki, co do których są narastające wątpliwości, może być też użyta przez innych przeciw nam.


Najwyższy czas odsłonić tę statystyczną prawdę i może nam wtedy pandemia sama zmaleje do  mało istotnej.

No i leczyć wszelkimi dostępnymi środkami, tanimi i sprawdzonymi. Prawdziwi lekarze, którzy chcą to robić muszą mieć wsparcie społeczeństwa, a więc także prawdziwych dziennikarzy, niezależnych mediów, w tym blogerskich także.

Trzeba zjednoczyć siły i pokazać, że król jest nagi a prawda o wirusie jest  groźna, ale nie z takiego powodu jaki nam przedstawiają oficjalnie.

Wszyscy, którzy mają oczy szeroko otwarte dobrze wiedzą, że to wojna z ludzkością, wywołana bronią biologiczną. A więc ma ona swój cel, znaczne zmniejszenie populacji na ziemi.

I wszystko co sprzyja zwycięskiej strategii będzie nagłaśniane, a co jej przeszkadza będzie tłumione, tak jak leczenie tanimi skutecznymi lekami.

A więc wzbudzanie lęku przed wirusem fałszywymi statystykami jest sensowne,  bo ma na celu skłanianie ludzi do szczepień, równie groźnych w skutkach jak choroba covidowa, choć jak ostrzegają niezależni naukowcy,  przesuniętych w czasie.

Jeśli tak spojrzymy na problem pandemii, to wszystkie nielogiczności stają się logiczne. 

Logiczne z punktu widzenia tych, co tę wojnę z nami wywołali.Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale