19 obserwujących
855 notek
1215k odsłon
655 odsłon

Orlen Pay - płatność za paliwo przez aplikację

Orlen Pay umożliwia płacenie za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, bez konieczności wizyty przy kasie. Fot. PKN ORLEN
Orlen Pay umożliwia płacenie za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, bez konieczności wizyty przy kasie. Fot. PKN ORLEN
Wykop Skomentuj4

Koncern PKN ORLEN przypomina, że bezpłatna aplikacja Orlen Pay umożliwia płacenie za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, bez konieczności wizyty przy kasie. 

W czasie epidemii koronawirusa i zalecanej izolacji od innych osób płatność za paliwo przez aplikację zwiększa bezpieczeństwo klientów i pracowników stacji benzynowych. 

Z aplikacji Orlen Pay można skorzystać na prawie ośmiu tysiącach stacji PKN ORLEN. Aby zapłacić za paliwo, trzeba zeskanować QR-kod z dystrybutora i zatwierdzić transakcję PIN-em. 

Aplikacja jest dostępna w AppStore (iOS) i Google Play (Android). Trzeba się zarejestrować i dodać kartę kredytową lub debetową (Visa lub Mastercard). Fakturę za paliwo otrzymamy mailowo na adres podany przy rejestracji. Od kwietnia płatności mają być możliwe także z pomocą Apple Pay, Google Pay i BLIK-iem. 

PKN ORLEN, Orlen Pay
Z aplikacji Orlen Pay można skorzystać na prawie ośmiu tysiącach stacji PKN ORLEN. Fot. PKN ORLEN

Aplikacja umożliwia przeglądanie historii transakcji, modyfikację danych, zbieranie punktów Vitay i korzystanie z kuponów promocyjnych. 

Koncern informuje, że tankowanie na wszystkich stacjach PKN ORLEN, których jest w całej Polsce 1800, odbywa się w jednorazowych rękawiczkach. Jeśli klient, który sam tankuje paliwo, nie użyje jednorazowych rękawiczek, pistolet dystrybutora jest od razu dezynfekowany przez pracownika stacji. 

Zobacz też: W związku z epidemią PKN ORLEN obniży ceny paliw 

KW 


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka