YouTube
YouTube
Eternity Eternity
261
BLOG

Sławomir Jastrzębowski zapronował, pomóżcie w tej wspaniałej akcji

Eternity Eternity Charytatywność Obserwuj temat Obserwuj notkę 6

Wczoraj ukazała się notka:

Panie Ministrze, te festiwale się odbędą

https://www.salon24.pl/u/jastrzebowski/1368233,panie-ministrze-te-festiwale-sie-odbeda

Polecam przeczytać, cos wspaniałego, 120 komentarzy. Jest wszystko oprócz jednego.

Cyt:

Tu linki do zrzutki. Zachęcam do wpłat, warto. Te festiwale odbędą się dzięki Państwu, dzięki Państwa pomocy.

https://zrzutka.pl/zyvvr6

https://zrzutka.pl/j59js9

Nikt nie pomógł, Festiwalu nie będzie. Oczywiście żartuje, będzie. Są jeszcze ludzie dobrej woli, serca.

image


Szkoda, że nie salon24. Co za wstyd, zapamiętajcie nicki tych ludzi…

Nie czuć lub nie okazywać współczucia dla uczuć innych ludzi lub odmawiać nadania czemuś znaczenia.

Osoby o niższej inteligencji emocjonalnej nie są w stanie odróżnić właściwego zachowania od niewłaściwego. Często mówią niewłaściwe rzeczy w niewłaściwym czasie. Mogą wypowiadać nieodpowiednie uwagi lub żartować, gdy przyjaciel jest w żałobie po stracie ukochanej osoby.

Zależy to od stanu umysłu danej osoby. Niektórzy ludzie są niewrażliwi z różnych powodów; na przykład ci, którzy boją się okazywać słabość innym wokół siebie. Jeśli widzą, że się czymś martwią, mogą wykorzystać tę "słabość" na swoją korzyść. Innym powodem jest brak doświadczenia.

Pamiętam w dyskusji która powstała na temat możliwości ograniczenia chamstwa w salonie.

Amstern zaproponował miesięczną opłatę 30zl.

Powstał mętlik, a ktoś dodał:

- to za dużo, za to mogę mieć Netflix. Nie chciałem uwierzyć, przecież dla normalnego, pracującego człowieka to są grosze.

Cyt:

XIV Festiwal Widzących Duszą – impreza muzyczna, na której wystepują niewidomi i niedowidzący artyści z całego kraju, nie dostał dotacji z Ministerstwa Kultury! Ten Festiwal autentycznie łamie bariery pomiędzy światem osób widzących i niewidomych. Jury ocenia występujących w kategoriach czysto artystycznych. Niewidomi i niedowidzący wokaliści dostają brawa nie z litości, tylko jako wyraz podziwu dla ich talentu. Przez kilkanaście lat istnienia festiwalu śpiewali tu ludzie o wielkim talencie. Łatwo coś zburzyć, zlikwidować, zniszczyć. Trudniej przez lata budować. Nie godzimy się z sytuacją, że to urzędnik jedną swoją decyzją przekreśla pracę i entuzjazm wielu ludzi zaangażowanych w ten Festiwal. Fundacja Światłownia jest od kilkunastu lat głównym organizatorem Festiwalu Widzących Duszą. Fundacja prowadzi klub muzyczny, w którym zatrudnione są wyłącznie osoby niepełnosprawne. Festiwal Widzących Duszą odbywa się zawsze w połowie października, w okolicy Święta Białej Laski.

Pierwszy dzień festiwalowy, sobota, to przesłuchania konkursowe i koncert laureata z ubiegłego roku. Wszystko dzieje się w klubie Światłownia w Bydgoszczy przy ulicy Świętej Trójcy 15. Drugi dzień festiwalowy, niedziela, to wielkie święto w bydgoskiej operze Nova. Tam jest koncert laureatów i występ gwiazdy festiwalowej – artysty z tak zwanej górnej półki. Takimi gwiazdami byli między innymi Jacek Wójcicki, Andrzej Poniedzielski, Adrianna Biedrzyńska, zespół Czerwony Tulipan i wielu, wielu innych.

W tym roku XIV Festiwal Widzących Duszą odbędzie się wbrew wszystkim i wszystkiemu w dniach 12-13 października. Nie wiemy jeszcze, jaką gwiazdę zaprosimy. Dotychczas podstawą festiwalowego budżetu przez lata była dotacja z Ministerstwa Kultury. Teraz musimy znaleźć inne źródła finansowania. To, jaką formę przybierze tegoroczny Festiwal Widzących Duszą, zależy także od ciebie! Dołącz do naszej zbiórki, pomóż zorganizować XIV Festiwal Widzących Duszą!

https://zrzutka.pl/zyvvr6?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=mail_chipView


Zobacz galerię zdjęć:

zrzutka.pl
zrzutka.pl
Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo