folt37 folt37
336
BLOG

Brzydka strona protestu rolników’

folt37 folt37 Protesty społeczne Obserwuj temat Obserwuj notkę 41

image


Tą hańbą jest ów transparent /nad  notką/   z wrogą treścią wobec przeciwników zbrodni wojennych Putina.  17 marca Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze (MTK) wydał nakaz aresztowania prezydenta Władimira Putina i rzeczniczki praw dziecka Marii Lwowej-Biełowej. Oskarżono ich o sprawstwo kierownicze zbrodni wojennych na Ukrainie poprzez zarządzanie przymusowymi wywózkami ukraińskich dzieci do Rosji. na wojnie w Ukrainie.

Protestujący Polacy na granicy z Ukrainą solidaryzując się z tym zbrodniarzem wojennym składając na jego ręce prośbę o napaść na własny kraj - Polskę i Unię Europejską aby „zrobić porządek z naszymi rzązącymii”, a protestującemu chłopstwu przywrócić rentowność ich gospodarstw.

Ktoś powie: to tylko wygłup jakiegoś głupiego chłopa. Odpowiem, że ten chłop może i jest głupi, ale skoro tak, to dlaczego protestujący nie sprzeciwili się temu głupkowi? Dlaczego? Też głupi, czy może ukontentowani?

Protesty władz to za mało.

Dziwne przemilczanie tego haniebnego incydentu niepokoi równie mocno jak sam incydent.

Oburzenia nie ma. Może więc powtórka historii? Brudy pod dywan!

Boże, miej nas w opiece!

folt37
O mnie folt37

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej (inżynier elektryk - budowa maszyn elektrycznych). Staż pracy: 20 lat w przemyśle i 20 lat w administracji państwowej szczebla wojewódzkiego - transformacja gospodarki z socjalistycznej na rynkową.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo