31 obserwujących
1771 notek
1196k odsłon
247 odsłon

Wolnomularstwo szkodzi opozycji w Polsce

Wykop Skomentuj2

http://wolnomularstwo.info.pl/index.php/z-zycia-masonerii/item/426-bracia-geje

Kiedy więc ruch (LGBT) demonstracyjnie wychodzi na ulice pod flagą „Bractwa Tęczy” publicznie oznajmia nam sprzeciw wobec kultury chrześcijańskiej, czyli uderza w Polsce w kulturowo-obyczajową większość narodu polskiego, co jest wielce pomocne PiS-owi, który przybrany „w szatę” obrońcy tych wartości grzmi ustami prezesa Jarosława Kaczyńskiego o ataku na polskość i katolickość słowami:„kto podnosi rękę na Kościół podnosi rękę na Polskę”!

Hasło Kaczyńskiego celnie trafiło pod „polskie strzechy” mocno zestrachane „barbarzyństwem” homoseksualnej obyczajowości wywracające ich obyczaj znany u nich jako „zgnilizna zepsucia” mieszkańców wilii i pałaców w miejskich aglomeracjach, przed którym mocno wspierane przez proboszczów /często duże ludowe autorytety/ chcą chronić - za wszelką cenę - swoje dzieci bez wahania głosując na obrońców ich spokojnego, obyczajowo ustabilizowanego świata - czyli PiS.

Wielką obrazą dla małżeństw owego świata „spod strzechy” jest kopiowane nazewnictwo małżonków heteroseksualnych przez jednopłciowych partnerów rozdzielaniem w ich związku rół na „mąż” i „żona”.

Jakim  więc trzeba być  ignorantem politycznym, żeby w tych warunkach społeczno-politycznych demonstrować postawy wspierania ruchu LGBT w imię przychylności „wolnomularskich” wyborców o jednocyfrowym procencie kosztem utraty mas wyborczych o poglądach obyczajowo religijnych stanowiących w Polsce główne jądro całości elektoratu wyborczego.

Tak właśnie zachowuje się antypisowska opozycja dając się wciągnąć w spory religijno-ideologiczne karygodnie zaniedbując pierwszoplanowe problemy polskich, ciężkich przewin rządzącego Polską PiS-u jak:

• Zamiecione pod dywan afery: dwóch wież przy Srebrnej, Komisji Nadzoru Finansowego, niepohamowanej apanażowej chciwości establishmentu władzy od ministrów po NBP.

• Zagrożenia dot. ograniczania roli samorządów terytorialnych pędem władz do centralizacji państwa.

• Przeciwdziałania degradacji klimatu /ochrona środowiska/ np. zaniechania rozwoju elektrowoltaniki.

• Brak przeciwdziałań władz wobec lawinowego narastania przemocy radykalnych, faszyzujących ruchów narodowych.

• Degradacja niezależności wymiary sprawiedliwości.

To tylko przykłady najważniejszych problemów społeczno-politycznych w Polsce, którym opozycja nie poświęca w kampanii wyborczej należytego zainteresowania, której /kampanii/ na dwa miesiące przed wyborami jeszcze de facto nie rozpoczęła.

Kto, jak nie opozycja powinna przecież uświadamiać wyborcom braki i zaniechania rządzących w procesie rządzenia? W miejsce tych ważnych problemów nasza /przeciwników PiS/ opozycja dała się wmanewrować jak dzieci w spór kultury obyczajowej zepchnięciem do   roli adwocatus diaboli przegranej sprawy.

Mówi się często „jaki naród tak władza”, co chyba powinno się też przypisać, że „jaki naród taka opozycja”.

Oby wybory zadały kłam tym przysłowiom!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo