Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
403 notki
544k odsłony
  1340   3

Socjotechniczne zabiegi przedstawiciela ruchu LGBTIQ.

Bart Staszewski z fejkową ankieta o inwigilacji
Bart Staszewski z fejkową ankieta o inwigilacji

                      Nasz słynny aktywista LGBT+QWERTY , na którego kłamliwej akcji ( rozwieszanie tablic przy nazwach miejscowości z opisem "Strefa wolna od LGBT"  ) Parlament Europejski uchwalił rezolucję o "Strefie wolności dla osób LGBGTIQ"  uczestniczy w nowym przedsięwzięciu. .
                    Działająca w RP Fundacja Panaptykon wspierana przez krajowy fundusz "Aktywni Obywatele" , Fundacje Batorego ( de facto przez Georga Sorosa) i fundacje norweskie przeprowadziła ostatnio akcję z fejkowym zawiadomieniami jakoby dziennikarze i aktywiści polityczni w naszym kraju byli inwigilowani.Z taką fejkową ankietą Agencji Bezpieczeństwa Narodowego ( oczywiście nazwa fikcyjna , wymyślona na potrzeby akcji ) "zmierzyli się " dziennikarze oko.press czy  funkcjonujący przeterminowany RPO w osobie Adama Bodnara i właśnie działacz na rzecz ruchu LGBT+QWERTYY Bart Staszewski.

                  O ile nic mi do tego przedsięwzięcia fundacji Ponaptykon, o przeprowadzaniu tej fejkowej ankiety o możliwościach inwigilacyjnych państwa  ( takie ankiety były bowiem uruchamiane i w innych demokracjach, chociażby USA )  to już zabieg z reklamowaniem tego fejkowego przedsięwzięcia przez Barta Staszewskiego jest bardzo groźny.

                  Otóż ten działacz LGBT+QWERTY ani chybi chce, by za pomocą stania się reklamodawcą tej fikcyjnej ankiety ( vide jego aktywność w tej sprawie na TT ) stworzyć taka informacyjną zbitkę, że jest inwigilowany, a precyzyjniej represjonowany przez aparat polskiego państwa za swą działalność na rzecz ruchu LBGTIQ. I ta znów totalnie fikcyjna zbitka pójdzie w eter i wizje nie tylko w naszym kraju , ale przede wszystkim w Europę, ale także i w cały świat jak to on jest represjonowany nad Wisłą - chyba możemy zdać sobie doskonale sprawę jaki uzyska to wydźwięk i jak ustawi sędziów rozpatrujących na wokandach sprawy wytyczone przez gminy Bartowi Staszewskiemu, który ich ordynarnie oszkalował ?


                     Nie wiem , ale wydaje mi się, że państwo polskie, polski  rząd i Ci wszyscy , którym zależy na dobrym imieniu RP muszą się jednak nad działaniami tego nieprzyzwoitego ( eufemizm ) człowieka ( w ogóle tej wszelkiej wrogiej państwu polskiemu działalności ) pochylić i zastanowić się nad skutecznymi metodami, działaniami by zdecydowanie i stanowczo zareagować na tego typu działalność tych środowisk, bo , że to jest zjawiskiem groźnym to każdemu rozsądnemu człowiekowi tłumaczyć nie trzeba.

Wyznam szczerze , że mnie ta bezwolność, inercja, a nawet ośmielę się powiedzieć indolencja irytuje...

Lubię to! Skomentuj98 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo