Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
14 obserwujących
214 notek
198k odsłon
2393 odsłony

Marek Magierowski - as w rękawie Zjednoczonej Prawicy

Wykop Skomentuj31

    Nie będę nawiązywał do ostatniego wywiadu obecnego ambasadora RP w Izraelu, bo jest zapewne doskonale znany PT internautom odwiedzającym  tę witrynę - robi on( mowa o tym wywiadzie udzielonym hiszpańskojęzycznemu programowi   News 24 ) furorę w internecie.Zauważyłem , że już jako rzecznik Prezydenta RP Marek Magierowski nie do końca pasuje do rangi tego stanowiska, a czytając uprzednio jego teksty w "Do Rzeczy" uznałem , że mam do czynienia z osobowością, której Polska potrzebuje w swych służbach dyplomatycznych.
    Bynajmniej nie chodzi mi tu o posługiwanie się biegle językami obcymi ( choć dziennikarze hiszpańscy byli pod wrażeniem z jaką biegłością posługuje się hiszpańskim nasz obecny ambasador w Izraelu ), ale przede wszystkim o to jak formułuje przekaz i jaki ten przekaz niesie z sobą treści !
    Zjednoczona Prawica ma szczęście , że takie jednostki jak Marek Magierowski są jej sprzymierzeńcami. Dzięki takim ludziom RP ma szanse na realizację założonych celów w dyplomacji. I jak tu nie dokonać pewnych retrospekcji - kto nas reprezentował w świecie jako szef MSZ jeszcze nie tak dawno ( 2007 - 2014 ) ?  Nawet nie mam najmniejszych chęci do zrobienia takiego zestawienia, bo i po co ? Myślę, że Marka Magierowskiego czeka jeszcze wiele wyzwań na jego ścieżce kariery zawodowej ( a, że będzie nietuzinkowa to pewne ), ba uważam, że i obecnie lepiej sprawdzałby się na stanowisku szefa MSZ niż piastujący obecnie tę funkcję Jacek Czaputowicz, ale poczekajmy Marek Magierowski jeszcze nie raz da nam powód do satysfakcji...

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka