92 obserwujących
357 notek
1129k odsłon
432 odsłony

Europejska Nagroda Obywatelska dla Forum Żydów Polskich

Wykop Skomentuj28


W piątek, 21 września 2018 roku, w Warszawie, w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce otrzymaliśmy Europejską Nagrodę Obywatelską.

Informujemy o tym Czytelników portalu salon24, ponieważ Nagroda została nam przyznana za całokształt działalności FŻP, a przecież jej bardzo istotnym aspektem jest nasza obecność właśnie tu - na salonie24.

Obecność ta trwa już prawie 9 lat i zaowocowała ponad 330 artykułami i ponad milionem "otwarć". 


image

Forum Żydów Polskich zostało zgłoszone do Nagrody przez posłów Zdzisława Krasnodębskiego, Marka Jurka i Ryszarda Legutkę. Laudację omawiającą działalność Forum Żydów Polskich wygłosił podczas piątkowej uroczystości prof. Zdzisław Krasnodębski - Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Nagrodę w imieniu FŻP odebrali członkowie redakcji: Monika Krawczyk, Paweł Jędrzejewski i Dawid Wildstein (na zdjęciu).

Razem z nami otrzymali identyczne nagrody: Alicja Szatkowska - prezes Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jej założyciel Jerzy Owsiak.

Otrzymanie Nagrody jest dla nas okazją do podziękowania Czytelnikom naszych artykułów na salonie24 za ich lekturę oraz za udział w dyskusjach, które są dla nas źródłem inspiracji.


Paweł Jędrzejewski

26 września 2018

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura