23 obserwujących
689 notek
915k odsłon
1113 odsłon

Właśnie upada Unia Europejska

Fot. zagraniczna domena publiczna
Fot. zagraniczna domena publiczna
Wykop Skomentuj13

Żeby nie było, w Kurierze Lwowskim w 1906 ukazał się nekrolog Powstańca – mojego pra- pra- dziadka, który był chłopem. Za Piłsudskiego zrobili mu otoczony ozdobnym stalowym płotem nagrobek.    

Proszę pamiętać, że schorowana Europa Zachodnia może stać się obiektem islamskiego najazdu. Ludzie mają zabawne pretensje, gdy piszę, że Europa Zachodnia jest na świecie znienawidzona. No jest, musicie z tym żyć!

Wróćmy do mitu wspólnej Europy. Tak, o tym się nie mówi, ale to dzięki papieżom i ich błogosławieństwom Polska straciła Śląsk i Pomorze, na zawsze osłabiając swój etnos. Trochę udało się to nadrobić Kresami, ale rozbiory zatrzymały polonizację tamtych terenów.

Dlatego mam gdzieś inne państwa. Myślmy tylko o sobie. Pamiętajmy, że każdy z naszych sąsiadów, w mniejszym lub większym stopniu w czasie II wojny uczestniczył w ludobójstwie Polaków. Gdy Czesi zajmowali Zaolzie w 1919 roku, brutalnie mordowali polskich cywilów.

W dodatku Czechy są winne Polsce terytorium: nie chcą nam oddać należnych 368 hektarów na podstawie umowy z 1958 roku. Kto niech wierzy, niech samodzielnie poszuka informacji na ten temat. Tymczasem polskie MZS ignoruje temat. „Polskie... MSZ”. Tak, to oksymoron.

368 hektarów to 3,68 km kwadratowego. Panie Czaputowicz? Halo, halo?

Dlaczego o tym piszę? Bo tak mi się podoba. I nikt mi za to nie płaci. Gdyby Polacy mieli świadomość, jak wszyscy robią ich w konia, przejrzeliby na oczy. I oto mi właśnie chodzi.

Unia Europejska ma jednak jedną zaletę. Lepiej tam płacą niż w Polsce, a i szacunek do pracownika bywa lepszy. Dlatego wyjście z UE jest dla przeciętnych Polaków nieatrakcyjne. To nic, że ten system jest właśnie tak skonstruowany – aby Polacy pracowali u swoich "zachodnich panów". To irytujące określenie, ale co zwykłego człowieka obchodzi, że Polska była gnojona. Nie po to się likwiduje historię w szkołach. Ktoś, kto ma dzieci do wykarmienia, nie będzie bawił się w patriotyzm i szczytne idee, tylko stąd ucieknie. Dlatego ściągnęli Ukraińców, aby ktoś miał na nich pracować, bo zbyt wielu Polaków wyjechało. Szkoda, bo gdyby nie wyjechali, tylko trzeźwo osądzali rzeczywistość, to Polska może wyglądałaby inaczej.

Bzdury, które o Polsce i Polakach wygaduje cham Rafał Feliks Chałupka - artysta malarz, wstydzący się własnego nazwiska, które zmienił. Te kompleksy. Idealny przykład "Polactwa". Co ja mówię, "Ziemkiewiczowskie Polactwo" che generalnie spokojnie żyć. Tymczasem Rafał Chałupka jest totalnym przedstawicielem antynarodu. Przy nim Obywatele RP to patrioci. Naprawdę, proszę poczytać wywiady z tym artychą. Szkoda, że jest mało znany szerszej grupie odbiorców, bo przy nim paskudni Stuhrowie to wielcy patrioci, a jako "człowiek sukcesu" wywiera ogromny wpływ na środowisko artystyczne.

Elity... Nigdy, żadne elity nie są generalnie wybieralne, a tylko same się wybierają i mianują panami czyjegoś życia, gospodarki i śmierci. Pracować na te elity, które bardzo dbają, aby nikt nie mógł dołączyć do ich „elitarnego” towarzystwa? Bez mentora, to bardzo trudne. Możecie mnie gromić, ale dobra zmiana, jest właśnie grupą elit. Ktoś, kto jest „spoza”, nie ma szans na pracę w mediach rządowych, urzędach, a skoro od 2005 roku jest przeciwko PO, nie zatrudnią go w prywatnych firmach, bo te się boją zatrudniać "niepewnych politycznie". Dlatego m.in. wciąż musimy wyjeżdżać za chlebem za granicę.

Stąd wściekłość Maksa Kolonki, czy Zbigniewa Stonogi – zostaliśmy wykorzystani, jak ścierki. Tymczasem "oni" dzięki nam wygrali wybory. Dzięki blogerom i mediom niezależnym! Dzięki działaczom, dzięki tym sporom z sąsiadami i znajomymi na co dzień. Czy warto było? No a co dostaliśmy w zamian? Środkowy palec!  

A za nasze teksty na blogach, nikt nas nie zatrudni w mediach reżimowych, czy prywatnych. Spokojnie. Minie 3 lata, to odwdzięczymy się. Naprawdę. Jesteśmy pamiętliwi. Wiem, że nie cała "dobra zmiana" jest winna. Ziobryści jeszcze dostaną tak w dupę, że będą gorzko żałować. Nie mówi się o tym, ale podziały w "dobrej zmianie" są ogromne. Właśnie przez zachowujących się, jak przysłowiowi oligarchowie, kolesiów Ziobry.

Dlaczego o tym piszę? Bo tak mi się podoba. I nikt mi za to nie płaci. Gdyby Polacy mieli świadomość, jak wszyscy robią ich w konia, przejrzeliby na oczy. I oto mi właśnie chodzi.

Szkoda, że Unia Europejska zamieniła się w to skonstruowane idiotyczne "komunistyczne coś". Trudno, ale albo się zmieni, albo zdechnie, zaznaczam, że nie ku mojej uciesze.

Poniżej, zrzut ekranu z prezentacji członka światowej elity, Billy'ego Gates'a, gdzie przewiduje rozwój tajemniczego wirusa (którego stworzono w laboratoriach, gdzie ten miał udziały). Ten film jest jak splunięcie ludziom w twarz: depopulujemy was, a wy, niczym stado baranów, udajecie, że to się nie dzieje naprawdę i dajecie zarabiać na sobie krocie. Kliknąć w link:

The next outbreak? We’re not ready | Bill Gates

 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka