22 obserwujących
675 notek
903k odsłony
1453 odsłony

Seks, zdrada i Kościół - jak wykryć cudzołożnicę. Dlaczego mężczyźni nic chcą się żenić

Fot. zagraniczna domena publiczna
Fot. zagraniczna domena publiczna
Wykop Skomentuj31

Sex to temat bardzo prawicowy. Wszakże bez rozkoszy cielesnych nie byłoby rozwoju demograficznego – narodu, państwa, historii, patriotyzmu, podatków i wiernych w świątyniach.

To artykuł o seksie. Będzie niegodziwie, grzesznie, ale prawdziwie. Po najdłuższej kampanii wyborczej w historii czas na wakacyjny temat, który wszystkich interesuje nawet, jeśli „wszyscy” twierdzą, co innego.


                                                                      Jak zdradzają Polacy?

A jeśli Twój życiowy partner notorycznie Cię zdradza? Są wakacje... Niektórzy moi znajomi puszczają żony do sanatorium lub nad morze. To przysłowie jest brzydkie, ale prawdziwe: „jak kobieta nie da, facet nie weźmie”. Owszem, jest sporo uczciwych i porządnych kobiet oraz mężczyzn, ale oni nas w tym artykule nie interesują.

Niestety, małżeństwo to umowa, jak w biznesie, a czy można mówić o zaufaniu w biznesie? Kobieta, nawet z dziećmi i mężem u boku, może sobie "poradzić" na wczasach, a co dopiero gdy wyjeżdża z samymi dziećmi. Albo sama... Otóż zawsze znajdzie się gotowy na wszystko „typ skyrczybyka” – wiecie Państwo, co mam na myśli. Tymczasem panowie muszą korzystać z usług płatnych dam do towarzystwa, co jest znacznie mniej honorowe. Stąd bierze się wiele "kwasów", ale o tym później.

Bo czy w przypadku płatnych relacji z prostytutką można mówić o seksie? Czy to jest w ogóle "seks"? Czy taką osobę można doliczyć do grona partnerek?

„Trzeba przyznać wprost: według badania mężczyźni zdradzają częściej (61,4 procent) niż kobiety (38,6 procent). Co ciekawe, wygląda to inaczej w zależności od wielkości miasta. W metropoliach to panie (63 procent) przodują, natomiast w małych miejscowościach mężczyźni (73 procent)” – „Jak zdradzają Polacy?” - mówi seksuolog Izabela Jąderek: źródło  


Jak sprawdzić, czy mąż/partner albo żona/partnerka zdradza? Kupić wykrywacz kłamstw za 90 zł w sieci, 

                                                                         a ten pokaże wszystko

Można sobie radzić jednak bez elektronicznych urządzeń i na pytanie: czy mnie zdradziłeś/zdradziłaś – dokładnie sprawdzać reakcje i mowę ciała partnera. Jeśli partner miał coś na sumieniu, z pewnością zobaczycie niepokój w jego osobie.

Niestety, kobiety kłamią doskonalej, ale też ich kłamstwa widać po niepokojącym, czasem butnym spojrzeniu. Z jednej strony okazją do rozpoznania kłamcy może być długotrwałe spojrzenie w oczy, z drugiej charakterystyczna mina – "przyłapałeś mnie i złapałeś za rękę, ale to nie moja ręka"! Należy pamiętać o specyficznej mimice, która działa na Twoją podświadomość, a którą Ty odbierasz, jako podświadomy niepokój - to tzw. szósty zmysł, intuicja, coś co mówi z tyłu głowy - "uważaj, nie rób tego!". 

Jeśli odpowiadający/odpowiadająca osoba patrzy prosto w oczy specyficznie długo, to oczywiste jest, że próbuje na siłę abyś uwierzył w to, co mówi – patrz, mówię prawdę – ale jej podświadomość w reakcji obronnej w tym przekonywaniu jest nienaturalna. Kłamcy nie panują nad mową ciała.

Zapamiętajmy, na pytanie: czy mnie zdradziłeś/zdradziłaś – okazją do rozpoznania kłamcy może być długotrwałe spojrzenie prosto w oczy podczas kłamania i dziwna mimika. 


                                           Czy seks bez zamiaru spłodzenia dziecka to grzech?

Jednym z fundamentów tego, co wyznacza religia (chrześcijaństwo, islam, judaizm) - w interesującym nas przypadku Kościół Katolicki – jest strefa cielesności. Wyznaczone są tu cienkie granice grzechu, braku zbawienia i ognia piekielnego. Seks to tabu - "głęboki i fundamentalny zakaz kulturowy".

Kościół zgadza się na seks, ale tylko w ramach płodzenia dziecka. W tym miejscu należy zadać pytanie, dlaczego udziela ślubów wdowcow i wdowom, czy innym niemłodym ludziom, którzy takowego potomstwa mieć nie mogą?

- Antykoncepcja to grzech. Sex oralny to grzech. – powiedział Zbigniew N.

- Dlaczego? - Zapytałem kolegę Zbyszka, o którym potem dowiedziałem się, że był rasowym homoseksualistą, leczonym na wsypkę i hemoroidy.

- Bo tak. – powiedział, zmierzając do klasztoru w Częstochowie na wycieczcie parafialnej.

Zaraz, dlaczego o zakazie antykoncepcji w małżeństwie decydują ludzie, którzy mają poważny problem z moralnością w swojej instytucji, a którzy od setek lat udzielają rozwodów kościelnych koronowanym głowom państw? Rozumem zakaz seksu przed ślubem, ale zakaz swobodnego seksu w małżeństwie? To duży problem z seksualnością z jednej strony, a z drugiej: element polityki zastraszania wiernych i trzymania ich pod butem.

Ateiści nie dadzą się zastraszyć, więc „możni w duchu” straszą "ubogich w duchu" brakiem zbawienia wynikłego np. ze stosowania antykoncepcji. 

Minęły czasy, że ludzie mieli ósemkę dzieci i byli z tego zadowoleni. Obecnie trzeba je jakoś utrzymać... Twierdzenia, że ludzie mieli kiedyś setki dzieci i dawali sobie radę, jest nieadekwatne do rzeczywistości – obecnie nikt nie chce latać na bosaka do szkoły, jak przed II wojną światową. I jeść z jednego talerza, jak jeszcze wiele lat po II wojnie światowej, w szczególnie doświadczoną przez pańszczyznę i mości dziedzicach tych miejscach Polski, gdzie rosyjski car dla polskiego chłopa okazał się wybawcą przed sadystą-ziemianinem.

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo