22 obserwujących
635 notek
856k odsłon
1577 odsłon

Zgwałcona w dzieciństwie 17-latka poddała się eutanazji

Fot. Zagraniczna domena publiczna
Fot. Zagraniczna domena publiczna
Wykop Skomentuj49

17-letnia Noa Pothoven z Holandii poddała się wczoraj eutanazji – donoszą media na całym świecie. Nie! Nie mogę w to uwierzyć. Niestety to prawda…

Holandia jest chora i zdemoralizowana. To dziki kraj. Morduje się siedemnastolatkę bo miała depresję, anoreksję i zespół stresu pourazowego. Najgorsze jest to, że to nie pierwszy taki przypadek.

„Od 1 kwietnia 2002 r. w Holandii obowiązuje Ustawa o zakończeniu życia na żądanie i pomocnictwie w samobójstwie (ang. Termination of Life on Request and Assisted Suicide) Jednocześnie znowelizowano Kodeks karny. Akty te łącznie określają warunki wyłączenia karalności sprawcy eutanazji (definiowanej jako odebranie życia na żądanie) i pomocnictwa w samobójstwie”.

Zdegenerowany holenderski naród nie zasłania okien, bo, jak mówił mój kolega wiele lat pracujący Holandii, każdy chce udowodnić, że w jego domu nie ma kazirodczych relacji.

Tam nie mogą mieszkać normalni ludzie. „Polonia Christiana” w 2018 r. pisze, że „W Holandii zgodnie z przepisami zezwalającymi na eutanazję, uśmiercono w ubiegłym roku ponad 5,5 tysiąca osób”. Wg innych danych liczba ta wyniosła 6,5 tysiąca osób. Dolna granica wynosi tam 12 lat, a w Belgii nie ma żadnej.

Eutanazja jest legalna w krajach całej „starej Unii”, Japonii, Kanadzie, Australii, kilku stanach USA, Kolumbii i Indiach – krajach znanych z polityki proaborcyjnej i generalnie, z braku poszanowania godności istoty ludzkiej. Chcemy takiej Europy?


Zobacz galerię zdjęć:

Fot. Zagraniczna domena publiczna
Fot. Zagraniczna domena publiczna Fot. Zagraniczna domena publiczna Fot. Zagraniczna domena publiczna
Została zamordowana w imieniu prawa
Wykop Skomentuj49
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka