22 obserwujących
662 notki
890k odsłon
628 odsłon

Jak kłamie Wirtualna Polska, w sprawie festiwalu Jurka Owsiaka, tzn. mija się z prawdą

Wykop Skomentuj1

Nie ma co się rozwodzić. Portal Wirtualna Polska pisze o aresztowaniu 36-latka, który napadł na policjanta, i który został szybko obezwładniony, ale nic nie napisali, że łaził goły na jednej z najważniejszych ulic otaczających festiwal - sam jechałem tą ulicą, bo byłem kiedyś na festiwalu).

To właśnie ta seksualna agresja, bo nie każdy ma ochotę oglądać zupełnie nagiego faceta, zmusiła policjanta do interwencji. Portal Wirtualna Polska robi wszystko, by za całokształt swojej działalności dostać tytuł "Hieny Roku" przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

Przy okazji, dokonałem zrzutów ekranu artykułu, wiec jeśli pozwą mnie do sądu, to ja podam ich o nękanie.Nawet "Gazeta Wyborcza" piszę prawdę o tym wydarzeniu, a portal WP powołując się na to medium, musiał wiedzieć, jaka jest prawda. Pisanie o "zarzutach dla nagiego mężczyzny" w tytule nie odzwierciedla zachowania tego zboczeńca.

A tak swoją drugą, coś dużo ludzi ginie na owsiakowskich imprezach: Adamowicz, a teraz bezdomny i jakiś nieszczęsny 50 latek... Na imprezie ma dochodzić do gwałtów, wykorzystywaniu naćpanych i upijanych dziewcząt, pobić, handlu narkotykami i nie chodzi o marihuanę, ale twarde badziewie.

Na zdj., fot. Internet - nagi 36-latek, gdy podczas ataku na policjanta

image

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura