z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
26 obserwujących
799 notek
670k odsłon
3724 odsłony

Rafał "Awaria" Trzaskowski - przykład dla całej Polski

Wykop Skomentuj148

Mieszkańcom Warszawy chciałbym tą drogą pogratulować prezydenta. Jest świetny...

Tak, naprawdę doskonale się prezentuje w tv. Jest doskonały gdy informuje o kolejnej awarii ważnego elementu infrastruktury miejskiej. Był dobry w przypadku awarii kolektora ściekowego. Doskonale prześliznął się nad problemem awarii spalarni odpadów z oczyszczalni ścieków "Czajka". A teraz jest naprawdę wiarygodny :) w roli męża opatrznościowego, który zapewnia, że miasto czuwa i aktualna awaria magistrali ciepłowniczej szybko zostanie naprawiona.

Tak... Drodzy mieszkańcy Warszawy. Takie awarie zimą zdarzają się nie tyko w waszym mieście. Ale np. taki prezydent Krakowa - pan Jacek Majchrowski ma już w nich takie doświadczenie, że nie musie się tak angażować w ich tłumaczenie jak jego młodszy kolega Rafał "Awaria" Trzaskowski.

Cóż... Panu Rafałowi jeszcze do doświadczeń pana Jacka Majchrowskiego wiele brakuje.


A tak swoją drogą... To to co ostatnio seriami się dzieje w Warszawie. Ten ciąg awarii. Jest dobitnym przykładem do czego prowadzi chaotyczny rozwój wielkich aglomeracji miejskich. Miast, w których rozbudowa i modernizacja podstawowej dla ich funkcjonowania infrastruktury, nie nadąża za tempem powstawania nowych osiedli.

Jest przykładem do czego doprowadza uzależnienie funkcjonowania miasta od jednego dostawcy ciepła, jednego odbiorcy nieczystości i/lub odpadów.

Przykład Warszawy pokazuje też jak szkodliwe było oddanie podstawowej infrastruktury miejskiej w zarząd maf... to jest szemranych spółek.


I tak jest nie tylko w Warszawie. W Warszawie tylko lepiej widać bo szybciej pojawi się jakaś ekipa telewizyjna i zrobi się szum medialny

Wykop Skomentuj148
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka