Gorące tematy:

Recepty starego cybernetyka
Źle się dzieje w państwie polskim
0 obserwujących
9 notek
2024 odsłony
377 odsłon

Wojna hybrydowo-informacyjna przeciwko Polsce

Wykop Skomentuj1

Bracia i Siostry,

wołam do Was: oderwijcie się na chwilę od TV i od kłótni z sąsiadem o ustawione przez media tematy. Wejdźcie na Mapy Google i naciśnijcie na „–„ przeskalowując się z wioski, miasta, powiatu, województwa, tak długo aż nie zobaczycie całej Eurazji czyli największej wyspy na oceanie światowym. Ta wyspa rozpoczęła właśnie długi proces konsolidacji, który potrwa kilka najbliższych dekad lub nawet cały wiek. W wyniku tego procesu Eurazja stanie się centrum politycznym i gospodarczym Świata na najbliższe tysiąc lat.

Ten proces to jedno z największych zagrożeń dla Polaków. Polaków, których misją jest : przetrwać. Jeśli przetrwamy będziemy w środku tego centrum i zyskamy bardzo wiele. Jednak na początku tego burzliwego okresu wszystko będzie nam zagrażało. Jako małe i słabe państwo zostaniemy po prostu zgnieceni i zlikwidowani na samym początku w wyniku rozgrywek wielkich mocarstw.

Wołam więc o skoncentrowanie się na tej wielkiej makro-historii w zakresie, w którym każdy może podołać. Pierwszym wkładem każdego Polaka powinno być: nie dać się zmanipulować i wykorzystać przeciwko własnemu narodowi. Oczekuję, że rozpoczniemy naukę i zbudujemy świadomość narodową tego co się istotnego dzieje. W tym celu musimy oderwać się od TV i zacząć czytać i słuchać kierując się własnym świadomym wyborem i intuicją. Jesteśmy skrajnie rozleniwieni i zmanipulowani podobnie jak pasażerowie statku w filmie „Wall-E”. Nie widzimy trwającej wojny informacyjnej, która istotnie wpływa na naszą świadomość. Powierzamy swój los bardzo słabemu państwu, które niewiele potrafi. Dajemy się manipulować mediom w sposób żenująco skuteczny, powierzając im własną świadomość. Słabe państwo i zmanipulowane społeczeństwo to rezultat toczącej się wojny propagandowej, której uczestnikami jest kilka ważnych podmiotów.

Podmioty, które biorą udział w wojnie hybrydowej przeciwko Polsce wyłoniłem zadając sobie tylko dwa pytania:

- kto zyskuje przez to działanie?

Uwaga: często wiele stron współpracuje razem, każda we własnym interesie choć we wspólnej taktyce. Wspólne działanie niekoniecznie oznacza wspólny cel. Wielkie mocarstwa potrafią grać na raz na wielu fortepianach.

- czy działanie osłabia Polskę lub ważną grupę społeczną lub ideę?

Znane są przypadki ingerencji w procesy polityczne poszczególnych krajów, wykorzystywanie przestępczości zorganizowanej, różnych klubów i grup paramilitarnych, organizacji społecznych, państwowych koncernów i przedsiębiorstw, sił specjalnych czy służb wywiadu i bezpieczeństwa do prowadzenia operacji informacyjnych, wywierania wpływu na decyzje podejmowane w poszczególnych krajach czy dokonywanie ataków cybernetycznych.

Elementy wojny informacyjnej i hybrydowej:

- wyczerpanie gospodarki przez brak konkurencyjności w skutek opłat za emisję CO2

- migracja islamska

- dezinformacja historyczna i prowokacje ( zakaz polskiej flagi w KLA, zaproszenie Putina do KLA w 2020 przez obcego prezydenta, atak na KK, manifestacja LGBT w trakcie modlitwy na Jasnej Górze )

- konflikty wewnętrzne czyli tzw wojna polsko-polska ( lewactwo i LGBT vs KK, PO vs PiS ) z wykorzystaniem różnych lobby światopoglądowych, zawodowych i korporacyjnych ( nauczyciele, inwalidzi, rolnicy, itp. )

- utrata suwerenności na rzecz UE i blokada reform oraz ingerencje w sprawy wewnętrzne

- wysokie podatki w rezultacie polityki zrównoważonego rozwoju oraz polityki przekupstwa i zadłużania

Podmioty główne ( nasi przeciwnicy w wojnie informacyjnej )

- grupa komunistów europejskich ( silna po półwieczu marszu na instytucje )

- Niemcy ( czasem trudno odróżnić pierwsze od drugiego ) jako przyszły uczestnik kontynentalnej osi oraz obecnie jako partner wspierający kłamliwą żydowską politykę historyczną

- Rosja ( najistotniejszy zwornik-piwot w wojnie USA-Chiny )

- przedsiębiorstwo Holokaust wspierane przez państwo Izrael w propagandowej współpracy z Niemcami

- banksterka światowa ze swoją polityką zrównoważonego rozwoju i wysokimi podatkami

- w przyszłości: oś kontynentalna Niemcy-Turcja-Rosja-Chiny zależna całkowicie od stanowiska Rosji

- wariantowo Rosja jako beneficjent dealu z USA w rozgrywce z Chinami

- USA po przez zblatowanie z Izraelem i Rosją w celu przeciwdziałania w stosunku do chińskiego programu Pasa i Szlaku

Podmioty pośrednie ( wykorzystywane przez podmioty główne )

- agentura w aparacie państwa ( dyplomacja, służby, prawnicy ) - motywowana główne utrzymaniem stanowisk i status quo oraz tradycją współpracy z obcym pozornie silniejszym. Nie wyobraża sobie pracy dla Polski bez zblatowania w korporacje i współpracy „za kryszu”

- media z kapitałem zagranicznym - wykonują rozkazy właścicieli

- agentura w organizacjach pozarządowych finansowanych kapitałem obcym - opłacana wprost

- liczne lobby urzędnicze wykorzystywane biernie jako hamulec lub znacząca inercja dla reform

Wołam o uświadomienie sobie zagrożenia i rozpoczęcie rzetelnej pracy nad poznaniem wszystkich zagrożeń. Ta praca jest nieco trudna tylko dlatego, że jest zdobywaniem informacji w warunkach dezinformacji. Po pierwszym okresie wstępnego oddzielenia ziarna od plew jest co raz łatwiej.

Planem minimum, celem na pierwszy rok jest wg mnie: zdobycie takiego poziomu świadomości i wiedzy aby przestać być tzw pożytecznym idiotą. Na początek skończmy z udziałem w nie naszych wojenkach. To będzie duży pierwszy krok ku przetrwaniu. Jeśli tylko się przebudzimy i poznamy zagrożenia zdefiniujemy i zrealizujemy naturalną misję i cele narodowe.

Misja: przetrwanie narodu polskiego

Cel 1: przywrócenie narodowego instynktu samozachowawczego poprzez uświadomienie zagrożeń

Cel 2: odwrócenie ujemnego przyrostu naturalnego przez zniesienie horrendalnych obciążeń podatkowych i rozwój klasy średniej

Cel 3: wzmocnienie państwa jako organizacji narodowej po przez gruntowną sanację

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka