18 obserwujących
181 notek
177k odsłon
  548   5

Po co maseczki? - Teoria spiskowa

Jacek Jaworski
Jacek Jaworski

Minister Szumowski podał się do dymisji. Prawdopodobnie był za miękki. Kołatały się w nim resztki sumienia i przyzwoitości. Taki niestety nie nadawał się do zarządzania, nawet lokalnego, wielkim eksperymentem, który właśnie odbywa się na ludzkości. Najpierw próbowano go zdyscyplinować ujawniając różne afery, w które był zamieszany, jak np. kolega instruktor narciarski i maseczki, czy respiratory zamówione u najlepszego dostawcy sprzętu medycznego, czyli handlarza bronią. To, że ujawnienia afer były próbą zdyscyplinowania ministra, który zaczął mieć wyrzuty sumienia, może świadczyć to, że np. w ministerstwie obrony nie wykryto żadnych przekrętów, a przecież w związku z niekończącymi się manewrami Defender 2020 przewalają się tam dziesiątki, jak nie setki milionów złotych.

Prawdopodobnie druga faza akcji covid-19 ma być zdecydowanie bardziej dotkliwa dla społeczeństwa i minister Szumowski całkowicie się rozkleił. Postanowiono zastąpić go bezwzględnym sukinsynem, którego sumienie już zostało tak przeszkolone, że akceptuje największe draństwa jako największe dobro.

O drugiej fali covid-19 przebąkują już internetowe media. Portal wolnapolska.pl powtarzając za ​euroweeklynews.com informuje nas:

​"Hiszpańskojęzyczna gazeta Euro Weekly News pisze, że kraj ten i większość innych krajów Europy Zachodniej ponownie przejdą do ścisłej blokady z powodu koronawirusa. Potwierdza to również audycja niemiecko-syryjskiego dziennikarza Hamudi Ebalza, który ostrzegł na swoim kanale YouTube, że do 30 września cała Europa Zachodnia zostanie pogrążona w sześciomiesięcznym zamknięciu, które zostanie wymuszone przez wojsko. Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na koronawirusa, a następnie zaszczepienia."

"W fazie 1 najpierw nastąpi blokada regionalna. Hiszpanie nie mogą już wtedy opuszczać swojej gminy lub miejsca zamieszkania. Granice z Francją i Portugalią będą również zamknięte dla wszelkiego ruchu „zbędnego”.Faza 2 rozpocznie się po 2 tygodniach od rozpoczęcia fazy 1 i zostaną zamknięte wszystkie „mniej istotne” firmy, takie jak gastronomia, kina, teatry i inne miejsca i wydarzenia, do których przyjeżdża wiele osób.

Kolejne 2 tygodnie później rozpocznie się Faza 3. Wtedy wszyscy znów muszą zostać w domu, a zakupy można robić tylko na ściśle określonych warunkach."

"Według amerykańskiego ekonomisty Martina Armstronga rządy wielu krajów zachodnich już zdecydowały, że nastąpi druga blokada."


Śmichów chichów nie będzie zważywszy na to, że jak nas informuje telewizja Nczas TV w audycji "Seb Ross: Pandemia po angielsku", od września tego roku, aby podróżować czy brać udział w widowiskach sportowych i innych imprezach masowych trzeba będzie mieć na smartfonie zainstalowaną pewną aplikację, której użytkownicy będą musieli oddać kilka kropel krwi do laboratorium CovidPass, które po przebadaniu tej próbki prześle QR code na telefon i użytkownik będzie wiedział czy jest zdrowy czy chory. Na lotniskach czy przy wejściach na imprezy masowe trzeba będzie pokazać aplikację z kodem. Będzie można wejść pod warunkiem, że QR code pokaże, że nie jest się nosicielem wirusa. Oczywiście twórcy aplikacji zaznaczają, że nie będzie to aplikacja śledząca, w co nawet średnio inteligentny człowiek oczywiście nie wierzy. Aplikacja będzie również sprawdzała nasz ślad węglowy podczas podróży lotniczych, aby zredukować nasz negatywny wpływ na środowisko. Widać koordynacja jest pełna.

Od 8 sierpnia już mamy ograniczenia podróży. Spójrzmy na rozdział 2 artykuł 2.1 rozporządzenia z 7.08.2020:

"Rozdział 2

Ograniczenia określonego sposobu przemieszczania się oraz obowiązek poddania się kwarantannie i testom diagnostycznym w kierunku SARS-CoV-2

§ 2. 1. Do odwołania wstrzymuje się przemieszczanie się pasażerów w transporcie kolejowym wykonywanym z przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Polskiej, stanowiącej granicę zewnętrzną w rozumieniu art. 2 pkt 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/399 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie unijnego kodeksu zasad regulujących prze-pływ osób przez granice (kodeks graniczny Schengen) (Dz. Urz. UE L 77 z 23.03.2016, str. 1, z późn. zm.2)"

Czyli poza Unie Europejską możemy latać tylko samolotem, gdzie jest pełna kontrola pasażerów, ale i tak nie wszyscy mogą sobie polecieć. Paragraf 23 punkt 3 informuje nas, że:

"3. Do odwołania zakazuje się przemieszczania statkiem powietrznym w rozumieniu art. 2 pkt 1 ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. – Prawo lotnicze pasażera:

1) którego temperatura ciała jest równa albo przekracza 38°C;

2) który nie złożył podczas odprawy oświadczenia o stanie zdrowia według wzoru udostępnionego przez przewoźnika lotniczego;

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale