70 obserwujących
373 notki
1214k odsłon
3470 odsłon

Reakcje na napaść na dziennikarkę TVP! Coś nieprawdopodobnego!

Wykop Skomentuj134

Zacznijmy od faktu, który jest oczywisty dla każdego myślącego człowieka, że opinie na temat tego, która stacja telewizyjna jest bardziej propagandowa, TVP czy TVN, i gdzie naprawdę sączony jest jad nienawiści – są podzielone. Jakimś trafem połowa Polaków uważa tak, a druga połowa inaczej. Zdecydowane opinie w tej sprawie rozkładają się mniej więcej po połowie. W tej sytuacji, branie udziału przez osoby publiczne w stygmatyzowaniu  którejkolwiek z tych części jest objawem znacznych intelektualnych lub moralnych defektów. 

Co do samej napaści na Magdalenę Ogórek, chciałbym tylko stwierdzić, że napaść ta w przeciwieństwie do innych zdarzeń, które w tym kontekście przychodzą na myśl, miała charakter zorganizowany i była w oczywisty sposób efektem kampanii prowadzonej przez niektórych polityków i niektóre media.

"Ale co robić z ku..ą? – to komentarz Janusza Palikota.

"Jestem oczywiście bardzo przeciwny temu, co się stało pani Ogórek, ale wiem, że ona jest przyczyna tego zjawiska" – to komentarz Jacka Żakowskiego  w programie „Loża prasowa” TVN24.  

"TVP to medium, w którym jak z szamba wylewa się propaganda. To jest fakt." – to z kolei reakcja Sławomira Neumanna na ten napad, w programie "Kawa na ławę" TVN24.

"Naklejanie nalepek na czyimś samochodzie nie jest oczywiście żadną „agresją” - jest szczytem głupoty. Bo dziś pisowskie Wiadomości zrobią z tego zajścia jedynkę... – obawy Hanny Lis.

To jest po prostu coś nieprawdopodobnego!

-------------------

Myślę że w Polsce trzeba wznowić i rozpropagować książkę Jonaha Goldberga "Lewicowy faszyzm" – zanim to wszystko przybierze formy, od których nie będzie już odwrotu. 

image

Wykop Skomentuj134
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura