Jarosław Banaś
http://pocztamorska.pl/
4 obserwujących
54 notki
25k odsłon
115 odsłon

Hejt polski nową jednostką monetarną na czas kryzysu

L'Escamoteur, Jérôme Bosch (Bois-le-Duc 1450-Bois-le-Duc 1516), suiveur, Après 1525, Kolekcja: Collections de la Ville de Saint-Germain-en-Laye
L'Escamoteur, Jérôme Bosch (Bois-le-Duc 1450-Bois-le-Duc 1516), suiveur, Après 1525, Kolekcja: Collections de la Ville de Saint-Germain-en-Laye
Wykop Skomentuj

Hejt polski nową jednostką monetarną na czas kryzysu

Obserwacja jest prosta. Wywodzę ją z tego co piszą na świecie o algorytmach mających zastąpić transcendentalną istotę, jak i o obserwowalnym multiplikowaniu się reakcji, jako jednostki tenże algorytm napędzający.

Jest taki skecz Stanisława Tyma w którym ukazuje on, coraz szybciej mówiącego komentatora sportowego. Dzieje się tak dlatego, gdyż ma słuchawki na uszach w których słyszy swój głos komentujący mecz. Chcąc mówić szybciej goni swój głos. Podobnie ma się sprawa z algorytmami. Wydają one wskaźnik wedle odczytanego sygnału, który natychmiast wzmacniają i popularyzują, by natychmiast otrzymać potwierdzenie tegoż i ponownie je wzmocnić. W tym cyklu nie czasu na refleksję. Jest tylko multiplikowanie. Tak oto jeden prosty hejt rzucony pod czyimś adresem w jakieś leniwe popołudnie, pod jakimś mało istotnym wpisem, gdzieś tam w sieci połączeń i podejrzeń, wraca stokrotnym echem, ale już grzmiący groźnym wezwaniem, do definitywnego zakończenia problemu. Skoro tyle osób przeczytało i odhaczyło treść jako akceptowalną, oznacza to, że jest to pogląd obowiązujący. Teraz inne usłużne algorytmy przeliczą ten obrót hejtem na pieniądze i opublikują liczbę odsłon.

Dalego postuluję, by wprowadzić do oficjalnego obiegu, jako jednostkę rozliczeniową, chociażby na czas - kryzysu "Hejt Polski" (HP). Nim to dokonywać rozliczeń, za zdradę , za służbę obcym, za lżenie świętości, za wszystko co trujące i sączone na zgubę narodową. W hejcie polskim wypłacać honoraria za wartość sprzedanego majątku narodowego.

Hejt polski bowiem, tryska całodobowo, samoczynnie i wystarczy tylko te potoki nakierować, zgromadzić, spiętrzyć i tak nagromadzony potencjał przeliczyć na bitą choćby wirtualnie monetę i wprowadzić ją do obrotu. Hejtu nigdy nam nie zbraknie, póki starczy klawiatur i prąd będzie dopływał pod adresy IP. 


JB

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura