36 obserwujących
1783 notki
2312k odsłon
19953 odsłony

Pytanie do Sławomira Cenckiewicza w sprawie Antoniego Macierewicza

fot. P. Beym
fot. P. Beym
Wykop Skomentuj40

Jeśli nawet Cenckiewicz nabierze w tej sprawie wody w usta, to Piątek będzie absolutnym zwycięzcą. Jak znam panów Cenckiewicza i Macierewicza to właśnie tak się to skończy. Nic nie powiedzą. A może się mylę?

Dziś króciutko. Przedwczoraj pisałem na tym blogu, że dziennikarz Gazety Wyborczej, Tomasz Piątek napisał, iż Antoni Macierewicz działał pod opieką Biura Studiów SB. Że Biuro to zajmowało się prowadzeniem osób, które miały rozbijać opozycję udając opozycjonistów. I że Biuro to współpracowało bardzo ściśle z rosyjskimi służbami specjalnymi. Z tekstem mojego wpisu można się zapoznać tutaj: (https://www.salon24.pl/u/jflibicki/922994,czy-antoni-macierewicz-bedzie-milczal-w-sprawie-najnowszych-tez-tomasza-piatka).

 Napisałem też, że jeżeli Antoni Macierewicz nie wytoczy Piątkowi procesu, to de facto będzie to bardzo mocnym potwierdzeniem tez Piątka. Ale skoro od wczoraj zajmuję się też na tym blogu Sławomirem Cenckiewiczem to może Pan prof. Cenckiewicz napisałby nam co nie co co sądzi o tezach Tomasza Piątka? Może wdałby się z nim w jakąś polemikę?

No bo jeśli nawet Cenckiewicz nabierze w tej sprawie wody w usta, to Piątek będzie absolutnym zwycięzcą. Jak znam panów Cenckiewicza i Macierewicza to właśnie tak się to skończy. Nic nie powiedzą. A może się mylę?

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka