Prezydent Karol Nawrocki zawetował 3 ustawy.
Czyżby?
Podsunęli mu buble specjalnie, żeby zawetował.
Jaka jest przyczyna?
Odpowiedź dają niemieckie media: Tusk musi być bardziej uległy wobec Ukrainy i Niemiec. Trzeba więc atakować prezydenta, bo Polska ma być bardziej uległa
Brawa dla Prezydenta Nawrockiego za to, że nie daje niszczyć Polski do końca. Gdyby nie te weta, Polski by już nie było! Zrujnowali by nas kompletnie! Prezydent to strażnik naszej suwerenności!
Niesamowite! Pan prezydent trzeci raz zawetował identyczną ustawę!
Tekst Szymona Jadczaka oddaje to co wiedzieli wszyscy, ale teraz przedstawia na to żelazne dowody. Ustawa o kryptowalutach Donalda Tuska została napisana pod dyktando Zondy a prezydent podejmując weto działał wbrew ich interesom
A skąd Jadczak jest taki pewien że Tusk nie wiedział kto pisał ustawę. Może właśnie doskonale wiedział kto ją pisze
Patrząc na dzisiejszą aktywność redaktora Jadczaka tak sobie myslę, że za chwilę się dowiemy co też nielegalnego on posiada, komu groził i w ogóle co z niego za zły człowiek
ps.
Drodzy portalowi silni razem!
Niech do Waszych wiejących pustką głów dotrze w końcu fakt, że Prezydent Karol Nawrocki jest Mężem Stanu, a nie prywatnym długopisem Tuska. Rozumiem, że kierowanie się czymś takim, jak interes narodowy czy bezpieczeństwo obywateli to dla was czysta abstrakcja, ale to nie oznacza, że reszta Polaków jest tak nieskończenie głupia, jak wy.



Komentarze
Pokaż komentarze (5)