kaczazupa kaczazupa
1769
BLOG

Kill Bill smoleński

kaczazupa kaczazupa Katastrofa smoleńska Obserwuj temat Obserwuj notkę 87

Pamiętacie Państwo - Czarna Mamba po czterech latach śpiączki wybudziła się i rozpoczęła swoje dzieło. Dokładnie trzy i pół roku po katastrofie smoleńskiej na S24 debiutowali BBudowniczy (04.10.2013) i Geoal (25.10.2013).  Obaj natychmiast zostali gwiazdorami S24.

BBudowniczego do zaintersowania się katastrofą smoleńska miała skłonić "przełomowa teoria na temat wpływu wilgotności drzewa na jego wytrzymałość" natomiast Geoala olśniła wizja "wygrawerowanych liter CC" "na spinkach do krawata". 

Jednym słowem - przez trzy i pół roku panowie uprawiali ogródki, rżnęli drzewo w tartaku, budowali garaż z wiatą, biegali za mierniczym z taśmą i łątą, spokojnie słuchając kłamst MAKu, matactw prokuratury i krętactw Laska, aż tu nagle - yes, yes, yestem patriotycznym dziennikarzem obywatelskim - śledzczym smoleńskim. Ogródek zarasta, piła taśmowa rżenie powietrze, niedokończona wiata zawaliła się pod śniegiem w czasie kolejnych nawrotów zimy, tarasując wjazd do garażu, porzucona w polu łata przyprawia o pikselozę zespoły fotogrametrów, w taśmę mierniczą zaplątuje się zwierzyna płowa, a sokoły ujawinając kolejne faktury i inne spiski, przybliżają nas do prawdy jedynej - faktury za zamach, która gdzieś tam na pewno tkwi, wcisnieta pomiędzy raport archeologów a rysunek z grubościami blach, tylko śledczy Stanzag ją przeoczył .

Nie było by tej notki, gdyby blogerzy nie byli autorami notek o tym, że brzoza to dalej nie wiadomo, gdzie rosła i nie wiadomo, gdzie znaleziono jedyny odłamek przed brzozą, za to wiadomo, jakie były dane wejściowe Biniendy a jego skrzydło było lekkie.

kaczazupa
O mnie kaczazupa

Kiedyś Kaczazupa także doradzać doradcy doradcy doradcy doradcy Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka