5 obserwujących
628 notek
153k odsłony
169 odsłon

Panie Duda, popieram Pana.

Wykop Skomentuj10

Chociaż raz poprę Dudę. Jego dymisja to będzie coś pięknego co ostatnio mogłoby spotkać Polskę. Jego abdykacja to radość i szczęście, że zniknie ktoś, kto uzurpował sobie miano nazywania go prezydentem. 

Jeśli istnieje taka możliwość, że za chwilę Duda pozostanie tylko wspomnieniem, to trzeba sobie zadać pytanie, na ile jest to jego suwerena decyzja. Przecież do tej pory był tylko i aż długopisem Kaczyńskiego. Tak więc, dymisja to tylko nowy ruch a raczej rozkaz szeregowego prezesa Kaczyńskiego, żeby spakował walizki i wyjechał do swojego nowego mieszkania w Krakowie. Kaczyński nie musi na nim nic wymuszać, obieca mu start na nowych zasadach. Czy dotrzyma słowa? Uaktywnienie Szydło, może być znakiem, że jak zwykle wszystkich wykiwa.

Jeśli taki plan gdzieś już zaistniał, to znaczy, że może być jakimś rozwiązaniem. To także wypuszczony sygnał do Gowina, że jeśli Kaczyński posunie Dudę jak pionka, spełni się jego oczekiwanie i Kaczyński znowu będzie miał większość. Taki plan zostanie pokazany jako sukces i Kaczyńskiego i Dudy. Kaczyński będzie chwalony za odpowiedzialny krok polityczny, Gowin, że jego głos został wysłuchany. 

Panie Duda, popieram Pan dymisję. Nawet jeśli to tylko mglisty fakt. Oszczędź wstydu i odejdź, daj swoją dymisją radość i szczęście. W przyszłości dzień dymisji będzie świętem, że zniknął człowiek, który nie miał moralnego kręgosłupa.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka