8 obserwujących
1047 notek
228k odsłon
  108   0

Panie Kaczyński, kot tęskni.

Forma grzecznościowa, tylko i wyłącznie z szacunku dla wieku. Żeby zasłużyć na coś więcej, niestety jakoś mi w stosunku do pana nie wychodzi. Nauczył mnie wszak pan, że sam nie mając szacunku do nikogo, chcę żeby się pana, panie Kaczyński tak samo traktować. Grzeczność wymaga, żeby do starszych zwracać się z szacunkiem. Niestety,w pana wypadku ta forma grzecznościowa nie ma zastosowania. Jest to na pewno przykre, lecz jak widać nie dla pana. Jest to obojętne, Kaczyński dla ciebie, bo zbytnio nie bierzesz pod uwagę spraw i rzeczy, które wpływają na brak szacunku do ciebie.

Jeśli ktoś oczekuję, że będzie poważany, szanowany i akceptowany to niestety musi tego wymagać od siebie. Musi szanować, akceptować oraz mieć szacunek do ludzi, bez wyjątku. Oczywiście przy zachowaniu swoich poglądów, których nie można narzucać siłą, agresją, wykluczeniem. Jeśli samemu się nie posiada w sobie takich rzeczy, nie można oczekiwać rewanżu. Jaka widać panie Kaczyński, z tym wszystkim ma pan problem. Nie posądzam o brak wychowania, lecz bardziej o kulturę osobistą. Jeśli się wychowało w miarę normalnym domu, środowisku, gdzie obowiązywały pewne standardy, zasady i reguły a teraz wszystko się wywraca do góry nogami, to nawet bycie porządnym w swoim mniemaniu, karze przypuszczać, że coś może się zadziało w samej psychice. Przecież normalny człowiek człowieka nie nazywa ideologią, nikt o zdrowych zmysłach nie wyzywa od zdrajców, przestępców, nie mówiąc o gorszym sorcie. Nie wystarczy całować w rękę kobiety, trzeba też je szanować, poglądy tolerować, akceptować wrażliwość, a nie pałować, bić, wyzywać, zmuszać do poświęceń.

Szanowny panie Kaczyński. Dzisiaj stał się pan człowiekiem najgorszego formatu. Działania, które są pana udziałem pokazują, że chamstwo, perfidia, kłamstwa, oszukiwanie, akceptacja patologii jest tym czymś z czego bierze siły do życia. Pożywienie bez którego istnienie pana  nie można sobie wyobrazić. Przejdzie pan do historii jako najbardziej znienawidzona, czarna postać. W przyszłości porównania będą do takich ludzi jak Gomułka, Gierek, Jaruzelski. Ten pierwszy to człowiek, który w swojej nienawiści do Polaków posunął się do wykluczeń, nazywania innych niegodnymi bycia Polakami, terroru i zamordyzmu. Porównanie do Gierka, to ścieżki zdrowia, aresztowania i brutalne tłumienie wolności obywatelskich zadłużenie Polski, które spłacało kilka pokoleń. No i Jaruzelski, to krew, aresztowania, wojna polsko-polska. Idziesz panie Kaczyński, ścieżkami tych komunistycznych dygnitarzy. Ale jak widać, chce być pan od nich "lepszy" w swoich działaniach. Bardziej brutalny, chamski i perfidny. Taki przejdziesz do historii. Przyszłe pokolenia będą się uczyć, do czego może doprowadzić zaspokojenie swojego małe, chorego ego.

Nie namawiam pana, żeby się zmienił, zrozumiał, zaakceptował stan i realia rzeczywistości. Wiem, że nikt nie ma wpływu na pana działania, tym bardziej ja, bo dlaczego miałby mnie pan posłuchać. Ale niech pan zrobi to dla swojego kota, który cały dzień siedzi zamknięty w czterech ścianach. Być może tęskni za panem, chcę pana większej obecności. chcę być głaskany, rozpieszczany różnymi rzeczami. On panu tego nie powie, bo ma swoją kocią dumę, może wręcz nie chcę się narzucać. Na pewno tęskni, bo jak kot, chociaż chodzi swoimi ścieżkami, to zawsze wie, że w domu jest najlepiej. I niech to pan zrozumie, może warto coś pozytywnego zrobić w swoim życiu, chociaż ten jeden raz. Chociaż dla kota, on cierpi, sam w domu, samotny i opuszczony a pan jak wiadomo kocha zwierzęta, więc niech nie będzie panu obce cierpienie swojego pupila. Zostań już w domu. Kot wymaga opieki. Kot cierpi i tęskni. 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka