Karolina Nowicka Karolina Nowicka
1600
BLOG

Wszystkim, którzy nie zgadzają się na edukację seksualną, dedykuję ten tekst

Karolina Nowicka Karolina Nowicka Edukacja Obserwuj temat Obserwuj notkę 188


Proszę Państwa, dzisiaj znowu wklejam grafikę, gdyż sprawa jest poważna. Mamy XXI wiek, a niektórzy wciąż lękają się diabła, demonów, LGBT, masonów, Żydów czy wreszcie tej „niebezpiecznej i deprawującej” edukacji seksualnej. Przeczytajcie zatem, co ma do powiedzenia w tej kwestii pewna nauczycielka:

image

Ta nauczycielka używała ARGUMENTÓW. Wyjaśniała, dlaczego uważa, że edukowanie dzieci w tej delikatnej materii powinno odbywać się w szkole. Tylko czy do każdego to dotrze? Czy rozum przeważy nad emocjami i uprzedzeniami?


Miłośniczka przyrody, wierząca w Boga (po swojemu) antyklerykałka, obyczajowa liberałka. Lubię słuchać audiobooków, pisać na Salonie, rozmawiać z ludźmi w Necie. W życiu realnym jestem odludkiem, nie angażuję się społecznie, właściwie to po prostu spokojnie wegetuję, starając się jakoś uprzyjemnić sobie tę swoją marną egzystencję. Mało wiem i umiem, dlatego każdego, kto pisze sensownie i merytorycznie bardzo cenię. Z kolei wirtualne mądrale, które wiedzą jeszcze mniej ode mnie, ale za to uwielbiają kłótnie i nie stronią od ad personam, traktuję tak, jak na to zasługują.

Nowości od blogera

Inne tematy w dziale Społeczeństwo