11 obserwujących
886 notek
283k odsłony
  193   0

Pomagam uczciwym żydom (Forum Żydów Polskich)

O tym, kto założył Unię europejską już pisałem w notce          https://www.salon24.pl/u/karzo/995770,rada-europejska-jak-centrala-rzeszy

Skąd biorą się nazistowskie pomysły w łbach europejskich polityków, napiszę jutro a teraz mała próbka z nazistowskiego pisma wydawanego przez Ernsta Christiana Einer Ludwiga Detleva Grafa zu Reventlow.

imageProszę zwrócić uwagę na tekst w czerwonej ramce.

 21 kwietnia 1933 r., Po dojściu do władzy narodowych socjalistów, parlament zaczął uchwalać przepisy regulujące ubój zwierząt. 21 kwietnia uchwalono ustawę dotyczącą uboju zwierząt; żadne zwierzęta nie miały być zabijane bez znieczulenia.

Niemcy były pierwszym narodem na świecie, który zakazał wiwisekcji. Ustawę nakładającą całkowity zakaz wiwisekcji uchwalił 16 sierpnia 1933 r. Hermann Göring jako premier Prus.

Ogłosił koniec „nieznośnych tortur i cierpień podczas eksperymentów na zwierzętach” i powiedział, że ci, którzy „nadal sądzą, że mogą nadal traktować zwierzęta jako własność nieożywioną”, zostaną uwięzieni.
„Absolutny i stały zakaz wiwisekcji jest nie tylko prawem niezbędnym do ochrony zwierząt i okazywania współczucia ich bólowi, ale jest także prawem samej ludzkości… Dlatego ogłosiłem natychmiastowy zakaz wiwisekcji i wydałem praktyka karalna w Prusach ”.

Informacja prasowa NSDAP stwierdza:
 „Prezydent Prus, minister Goering, wydał oświadczenie stwierdzające, że od 16 sierpnia 1933 r. Wiwisekcja wszelkiego rodzaju zwierząt jest w Prusach zabroniona.
 Zwrócił się do zainteresowanych ministerstw o ​​sporządzenie ustawy, po której wiwisekcji zostanie ukarany wysoką karą. Do czasu wejścia w życie prawa osoby, które pomimo tego zakazu zarządzą, uczestniczą lub wykonują wiwisekcję na zwierzętach jakiegokolwiek rodzaju, zostaną uwięzione ”.

 Spośród wszystkich cywilizowanych narodów Niemcy jako pierwsze położyły kres kulturowej hańbie wiwisekcji. Nowe Niemcy nie tylko uwalniają człowieka od klątwy materializmu, sadyzmu i bolszewizmu kulturowego, ale dają okrutnie prześladowanym, torturowanym i do tej pory całkowicie bezbronnym zwierzętom swoje prawa. Przyjaciele zwierząt i antywiwisekcjoniści ze wszystkich państw z radością powitają tę akcję narodowego socjalistycznego rządu Nowych Niemiec. ”

 To, co Reichschkanclerz Adolf Hitler i minister prezydent Goering zrobili i zrobią dla ochrony zwierząt, powinny wytyczyć kierunek dla przywódców wszystkich cywilizowanych narodów. Jest to czyn, który przyniesie Nowym Niemcom niezliczoną liczbę nowych podekscytowanych przyjaciół we wszystkich narodach. Miliony przyjaciół zwierząt i antywiwisekcjonistów ze wszystkich cywilizowanych narodów dziękują tym dwóm przywódcom z głębi serca za ten przykładny akt obywatelski. ”Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale